Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredtem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeseredtem. Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon regota tetszik egy lany, mar majdnem egy eve. Szeptemberben majdnem ossze is jottunk, de en meg eretlnennek ereztem magam, ezert nem lett belole semmi. Azota is gyotor a gondolat, hogy mi lett volna, ha osszejovunk. Most a heten ugyan azon a fesztivalon voltunk, de csak 2szer gyorsan osszefutottunk. Amint kiderult, elegge nagy lelki gondjai vannak a lanynak, nem heverte ki teljesen a 2(!!) eve vege lett kapcsolatat, es bennem kereste az ujat, de amint elmondtam neki meg akkor szeptemberben, hogy iden juliusban, azaz egy honap mulva mahoz kepest, elkoltozok egy evre az USA-ba. Nem mondta el, higy megviselte, de most kifakadt, es nagyon rosszul erzem magam. Nem akarta elmondani, mert csak sajat maga erezne magat rosszul. Es en is nagyon szeretem ot, de mar csak egy honap van hatra, es mar kezdek egyre rosszabbul lenni. Mit tudnek tenni?
2018. júl. 1. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
En 16 vagyok a lany 17
2018. júl. 1. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat barátom sokmindent nem tehetsz. Vagy osszehozod egy valakivel vagy elmondod h ne füzzon sok reményt mert neked ki kell menned. Szted a lány kitart egy évig?
2018. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ja, valószínűleg választanod kell Amerika meg a lány között.
2018. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat el tudom kepzelni, hogy ki fog tartani, legalabb is mondta hogy szeret, es nem olyan lany, aki az a nagy pasifalo lenne
2018. júl. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!