Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha lenne egy fiatal srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha lenne egy fiatal srác, aki nagyvilági, jól néz ki, népszerű és minden csajnak tetszik, és kiderülne róla, hogy szűz, akkor még jobban vonzódnátok hozzá vagy inkább kiábrándító lenne? Leírásban bővebben!

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 17 éves srác. Ugyan abba a középiskolába jártok, jó kocsija van, mindenki ismeri, népszerű, jól öltözködik, jól néz ki. Hogyha kiderülne róla, hogy még nem volt barátnője és még szűz, akkor jobban vonzódnátok hozzá vagy inkább úgy gondolnátok, hogy hát annyira nem is vonzó? Melyik a kettő közül?

15-18 éves lányok véleményére vagyok főleg kíváncsi, az Ő szemszögük érdekel. Köszönöm előre is a válaszaitok!



2018. júl. 21. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben nem kenne kevesebb emiatt.
2018. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszik. Már nem hiteles a kérdés.
2018. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez a fiatal srác te lennél? A kérdésed több sebből is vérzik, egyébként. Mindenkinek mást jelent a jóképű, a többit pedig nem is kezdeném el boncolgatni, mert felesleges lenne. A lényeg, hogy sose hidd el, amit látsz, mert mindenki zsákbamacskát árul.
2018. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Leszarom..
2018. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kapjátok fel annyira ezen a kérdésen a vizet és miért a hibákat keresitek? Egyébként meg ne olyan szemmel vizsgálgassátok ezt a dolgot hogy hiteles-e vagy sem, hanem képzeljétek el, éljétek bele magatokat, hogy van egy srác akiért SZINTE az összes lány megadna bármit, mert népszerű, csillogás, pénz, és miért ne? Na erről a srácról kiderül, hogy szűz és nem volt barátnője mert van egy olyan, aki megválogatja hogy kivel fekszik össze me kivel mutatkozik és nem kihasználja ezt a kbsztt előnyös helyzetet, hogy SZINTE az összes csaj az övé lehet, SZINTE mindenkivel lefeküdhetne, és ezért bármelyik srác cserélne vele. DE nem, Ő nem él vissza ezzel, mert van benne tartás és erkölcsösség, ami a mai világban egyik srácban sincs meg, kivéve ebben az egyben. Tehát értelmes és erkölcsös emberként még nem volt barátnője és szűz, ez milyen irányba változtatná meg a helyzetet? Jobban vonzódnátok hozzá, mert azt mondanátok, hogy úr isten még egy ilyen srác nincsen, vagy pedig azt mondanátok, hogy blfsz gyerek még nem volt barátnője össze-vissza válogat, inkább kell egy másik csávó, akinek már több barátnője is volt és több lánnyal is volt már együtt.

Tehát így kicsit bővebben kifejtettem a dolgot, ezek után hogy vélekedtek?

2018. júl. 21. 17:11
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Arra még mindig nem sikerült válaszolni, hogy ez a srác te vagy-e.
2018. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Tehát a kérdés elméleti?
2018. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha amiatt nem volt barátnője, mert nagyok az elvárásai, akkor nagyon mindegy, mennyire helyes és jól szituált.

Viszont ha csak az „igazira” vár, nem lenne vele bajom.

2018. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez a népszerű, hajdenagyarc vagyok típusú srác alapból nem jön be. Szóval ebből a szempontból a kérdés totál irreleváns, mert ha valakinek csak az jelenti az értékét, hogy van autója meg jól néz ki, akkor eszembe se jutna a közelébe menni.
2018. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj meg nem zavar? És ezt nem előnyként említik főleg a mai világban egy srácban? Az a jó minél több csajjal volt, ettől lesz még vonzóbb? Egyáltalán nem jó érzés tudni, hogy te lennél neki az első? Ez napjainkban már csak egy elmegy kategóriába van sorolva?
2018. júl. 22. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!