Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig 4 fiúval voltam együtt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 4 fiúval voltam együtt, soknak számít? 17/l

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 16:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

19-es: Fiúként egyetértek, főleg úgy, hogy a válaszolók azt sem tudják mi miatt lett vége a kapcsolatoknak/együttléteknek. :DD

"De biztos a kérdező volt r!b!"


Biztos vagyok benne, hogy az első nőnek igent mondana a szexre a sok szűzfiú aki itt ócsárolja a lányokat. :)

2018. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Számok alapján a bíróságok ítélkeznek csak, értelmes és érző ember nem.


17 éves lányként fontos részlet a négy fiúval együttlét minősége is, nem az, hogy élvezted-e vagy sem, hanem hogy hány évesen volt az első és hogy milyen körülmények között. Szerintem még csak nem is az, hogy kapcsolaton belül vagy csak futó kalandként. Megoszthatnál kicsit több részletet is a kérdésedhez...

2020. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Ne számold és ne számolj be róla másoknak. Ha okosan csinálod semmi sem sok!
2020. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Ki vagy lyukasztva már rendesen. A szerelmeddel már semmit se fog jelenteni a szex, unalmas, hétköznapi dolog lesz.
2020. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az eleg ciki 4fiu ekkor?En ilyenkor az iskolaban a padot koptattam es tanultam,nem mast hasznaltam..es nekem tobb udvarlom is van,de mindig a no valaszt..
2020. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Egyszerre 4??? Te kis mohó!!!
2020. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!