Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem az új osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem az új osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztunk először, szóval tudom hogy kicsit friss a kérdés és talán értelmetlen is, de nem hagy nyugodni. Már amikor először megpillantottuk egymást, akkor is éreztem ezt az úgy nevezett robbanást, ami engem illet :D Vagyis nekem iszonyatosan tetszik, szívdobogtatóan és istenem, nagyon nagyon nagyon.

Tegnap végig nézett engem olyan érdeklődően, zavarban is volt látszott rajta, tördelte a kezét, dúrta a haját, mondogatta néha hogy 'hh, istenem' (egymás mellett ültünk, de nem annyira szorosan közel).


Ma pedig egész nap bámult, órán, szünetben, mindenhol. Persze én is ránéztem jó párszor, de akárhányszor ránéztem, azon kaptam hogy néz vagy ha éppen nem, akkor pár másodperc múlva rám nézett. Viszont más lányokat nem bámult így, se fiúkat (ezt is fontos megemlíteni).


Persze igyekszem majd a napokban beszélgetni vele, segíteni neki hiszen biztos jól esik majd neki, meg amúgyis. Csak hát izgulok is hogy mit szól hozzám, lehet félreértelmezem a helyzetet.


Mit csináljak?


17/l 17/f



2018. szept. 4. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Mondd el az érzéseidet.
2018. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért volt zavarban, mert fél az új közösségtől, ami érthető is. Nem bámultad túl feltűnően? Lehet, hogy észrevette, és ezért néz vissza mindig rád, de nem akarlak elkeseríteni, csak nehogy csalódás legyen a vége, ha közeledsz hozzá.
2018. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14%
osztalytarsakkal nagyon vigyaz.. ha osszevesztek vagy valami akkor eleg rossz lesz hogy minden nap ot kell nezned. tapasztalat. osztalytarsal valo egyutlettel nagyon vigyazni kell
2018. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó évben szerintem már mindegy :)
2018. szept. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!