Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furának érzem magam, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furának érzem magam, mert egyszerre félek a szerelemtől és a tanulásra szeretnék koncentrálni, máskor pedig azt érzem, hogy olyan vagyok mint egy 70 éves nénike, és egyedül fogok meghalni. Szerintetek normális, hogy így érzem magam?

Figyelt kérdés
16 éves, lány vagyok

2018. nov. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, teljesen normális, vágysz a boldogságra, de közben ott a megfelelési kényszer is. De hidd el, összeegyeztethető a szerelem a tanulással, csak egy normális pasi kell hozzá, aki elfogadja, hogy fontos a suli :)
2018. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más oka is van hogy 70 éves néninek érzed magad ? Élsz valamilyen tárasági életet vagy ilyesmi ? :D
2018. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen, szoktam a barátaimmal kávézóba,múzeumokba menni...😅
2018. nov. 25. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyan ez van velem is.. :c

15L

2018. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj csillagom! Statisztikailag így is nagyobb a valószínűsége hogy egyedül fogsz meghalni, mert a nők jó 5 évvel tovább bírják🙃
2018. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem is egyből fog jönni , elsőnek csak vonzódás van. Ha neked a tanulás minden idődet elveszi ,akkor ne kezdj senkivel sem kapcsolat, mivel senki sem szeretné hogy őt hibáztasd azért ha romlanak a jegyeid.
2018. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!