Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet akar vagy csak szórakoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar vagy csak szórakozik? Olvasd el!

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal messengeren szoktunk beszélgetni, még nem is találkoztunk egymással. Szinte már a legjobb barátomnak mondhatom. Viszont néha olyan perverz szokott lenni, írja hogy velem is csinálná (szex, előjáték stb...), pedig van barátnője.Nem tudom, hogy ezeket komolyan gondolja vagy csak szórakozik... (én nem akarok tőle semmit). 16/l

2018. dec. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy kicsit vegyen vissza a perverz dolgokból és hogy nem szeretnél tőle semmit. Ha az nem működik, akkor szerintem felejtsd el, mert csak gond lenne vele :p
2018. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figy ha akarod h tegedis így valtson akk szolj neki h egyedul vok gyere,

ha ne akarod akk ird h vegyel visza... vagy siman kuld el a csajanak a dolgot ha nem vesz visza

2018. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy barom, és a helyedben messziről elkerülném. 21F
2018. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég egy kretén. Szerintem veled csak ezért haverkodik, csak szórakozik. Én a helyedben nem nagyon adnám ki a bizalmas infóimat magamról, mert most elhiteti veled, hogy mennyire jóba vagytok, de itt vannak ezek az árulkodó jelek. Van annyira felelőtlen, hogy kiteregesse a neten az összes dolgodat, mert neten nagy a szája. Amúgy is lehet, de annál rosszabb. Olyasvalakivel barátkozz, aki méltó rá!
2018. dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!