Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori szerelmem mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori szerelmem mégis friendzone?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok van egy lany akibe óvoda ota szerelmes vagyok. Jartam vele egy ideig még altalalnos-ban ,de sajnos mikor 5-be jartam a szuleimmel angliaba koltoztunk . En meg mindig rola almodoztam stb . Rá 3 evre haza jottunk 2016-ban ,de sajnos volt fiuja es nem tudtam vele ki menni . 2017-ben is ugyan az a fiuja volt kerdeztem tole hogy ki akarna e velem jonni ,de o nemet mondott . Vegre 2018-ban szakitottak es vegre jott a pillanat elvittem őt buliba nagyon jol eriztem magam vele, amikor pedig meg szerettem volna csokolni akkor azt mondta neki ez nem megy , mert csak baratkent tekint ram. Ezt nem ertem mert ugy csinal mintha akarna tolem valamit, amikor ram nez erzem es ragyog a szeme mint csak nekem . Vissza jottem angliaba 2018 vegen es azota is irok vele minden percbe es este vagy napkozben is videochatelunk . Csak mostmar nem tudom hogy meg kerdezzem e tole mit akar ..... Nem akarom elrontani.Gyerekkori szerelmem es mas lany nem igazan erdekel. Mit tegyek ? Kerdezzem meg mit akar ?

#gyerekszerelem #friendzone.
2019. jan. 17. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta neki ez nem megy , mert csak baratkent tekint ram"


itt a lényeg, nem akar tőled semmit


az hogy te belelátod hogy így meg úgy néz rád... azt csak te gondolod, örökre friend zone sajnos

2019. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, jobban teszed, ha nem beszélsz vele, magadat szívatod vele, mert te nem tudsz rá csak barátként tekinteni. Sok lány meg kihasználja, hogy többet éreznek iránta.
2019. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Ne szrozz, rabold el, kötözd ki egy fához ha ennyire szét akarod bszni...
2019. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kihasznál, ne beszélj vele saját érdeked miatt.
2019. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor részletezném egy kicsit a lány lehetséges szemszögét, ugyanis nekem is van egy-két hasonlóan régi barátom, ( lány vagyok, ők fiúk, de szerencsére egyik oldalon sincs semmilyen vonzalom) és bármikor rájuk nézek, a régi, óvodás énjüket látom bennük. Azt, hogy hogyan szokták meg anno a sulit, hogyan tanultak, mikor előadás volt, hogyan tanulták meg a szövegeiket... Stb. Egyszóval olyanok, mintha kb. testvéreim, vagy minimum unokatestvéreim lennének. A csaj benned is hasonlókat vehet észre. Ha igazam van, akkor bizony te sosem leszel az esete. Te sem akarnál egy, a te szemszögedből óvodással, vagy kisiskolással összejönni. Szerintem.
2019. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!