Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók közben melyik oldalra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók közben melyik oldalra döntitek a fejetek?

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy aki jobbkezes az jobbra dönti aki balkezes az balra? Persze vannak kivételek de azért általában ez így van?

És mi van akkor, ha egy jobbkezes jobbra dönti, a balkezes balra akkor ugye egyfelé döntik, mert szembe vannak egymással.. Akkor nem tudnak kényelmesen csókolózni? Ilyenkor mi a megoldás? Az egyik kényelmetlenül fog csókolózni, mert erővel oda kell döntse ahol nem kényelmes neki?



2019. febr. 18. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennek semmi köze a kezekhez, mindenkinek megvan a saját iránya amerre neki kényelmes döntenie a fejét. Én speciel balra döntöm mert csak így tudok kényelmesen és maximálisan részt venni a csókban, de ha jobb oldalon vagyokcaz sem gond, csak úgy kevésbé megy jól. 18L
2019. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Van a kezes dologban valami. Barátommal mindketten jobbkezesek vagyunk, és jobbra döntjük a fejünket. De ez nem jelenti azt, hogy bal oldalt kényelmetlen lenne. Kb olyan, mintha jobbra döntöm, csak nem olyan reflexszerű. Ha meg már nagyon benne vagyunk a dologban, és váltogatjuk az oldalakat, nem zavaró.
2019. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Ezt figyeld! Én nem oda hajolok, ahol kényelmes, hanem ahogy épp a másik arca van. Sokkal könnyebb így, majd próbáld ki :D

Kényelmetlenül csókolózni...miket ki nem találtok :D

2019. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Azért ez a kényelmetlen csók nem olyan, mintha satuba fognák az ember golyóit.

A jó csók az jó. A rossz csók, az is jó. Ha nem szereted a másikat akkor lehet csak rosszabb a dolog, akkor ugyan mindegy hogy áll a fejed.

Én meg se tudom mondani, hogy merre szoktam dönteni a fejem, mert nincs berögződésem rá. Attól függ, hogy adja az adott pillanat. (pl képzeld már el mikor az ágyban fekszel a csaj bal oldalán és mikor oda fordulsz és már konkrétan kitörik a nyakad, mert neked a jobb oldal kényelmes?? A nyavaját... Balra fogod dönteni picit a fejed, de fel se fog tünni mert reflex)

Soha nem jár ilyen a fejembe, hogy ki hova fogja dönteni a fejét, és mikor csók közbe még oldalt is váltottok akkor mi van??

2019. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Amerre épp jól esik. Sőt, közben cserélgetni is szoktuk.
2019. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!