Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így tetszhet az alkatom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tetszhet az alkatom a lányoknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy igen jó képű meg jó beszédű vagyok! Viszont csak 173 cm magas. És ehez vagyok 68 kg! És sok zsír van a hasamon hiába edzek mellé! Mindenki azt mondja , hogy fogyjak le -10 kg-t! Le akarok de , azzal jól be is szálkásitanék, de nem megy nem vagyok olyan erős , hogy 3 hónap alatt le tudjam adni pl

ma meg próbálok egész nap semmit nem enni max este egy kis zőldség! Már annak is őrülnék ha olyan 60-ig le tudnék menni! Amúgy is már

16 éves vagyok ápr 16-án már 17 :(!. Szerintetek még lehet barátnőm vagy ki futottam az időből, úgy értem ebből a jó kis kamasz szerelmi életből, amit nem szerettem volna ki hagyni? És nekem nem sokára már dolgoznom kel... Arra megyek , hogy szép legyen , nekem tetszen, vagy velem egy idős legyen vagy fiatalabb! Legyen alakja. Ne legyen azért alacsony se. Illetve legyen egy kis egója, de rendes legyen és visszahúzodobb de ne full csöndes, és ne legyen buta se, bár nagyon okos se! Nem akarom , hogy ki oktasson! Ilyen lányt is találhatok? Mert , hogy Cegléd környékén lakok , laknak haverok Érden, oda is járok néha! Néha bulizni szoktam Pesten meg Vácon is!



2019. febr. 25. 12:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Így jobban bele gondolva. Jobb lett volna ha azt a kérdést teszem fel , hogy lehet e még Tini korban kapcsolatom, valami humoros kis csajjal :D! Amúgy még nem volt barátnőm soha meg még kavarásom is gyenge és kevés!
2019. febr. 25. 12:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegnap még Egerben laktál, jó gyorsan elköltöztél.
2019. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát haver ilyen alkattal ne is erőtlesd, 16 évesen már esélytelen vagy...



Tőrödj bele, az élet kegyetlen :(

2019. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálod a fogyást öregem. Az nem arról szól hogy egésznap semmit sem eszel, hanem hogy egészséges, minőségi kalóriákat viszel be a nap folyamán (van hogy 5x, 6x egy nap)
2019. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én úgy akartam csinálni , hogy 4x eszek egy nap! De keveseket és gyümőlcs,zoldseg,tojas,hus ilyeneket!
2019. febr. 25. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Fehérje és zsír(nem telített) a titka. Cukros üdítőket, pékárukat, csokit ki kell iktatnod. Másik meg a kardio vagy aerob mozgás heti minimum 3x. Emellé mondjuk egy multivitamin + fehérje shake belefér, de semmi más nem kell
2019. febr. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 biceboca20 válasza:
Légy kitartó és ne add fel hidd el annyira nem jó az a kavargatós barátnőzős időszak mint hinnéd. Sok konfliktust tudsz szülni ez a jövődben. Egy komolyabb kapcsolat jóbbat tesz az embernek mint a hinnéd..
2019. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért nem jobb? Ha nem éreztem volna olyan komolyat. Akkor nem haltam volna meg! A velem egy kaliberű srácok 97%-a részese volt ennek! Csak én nem, és komoly kapcsolat rá érne akkor mikor már volt legalább 1-2 kavargató partnerem. Mert így ugy érzem unalmas lenne , hogy csak azzal az egyetlen lánnyal vagyok mindig! És még mindig csak 66,4 kg-ig jutottam el 😥
2019. febr. 28. 22:39
 9/11 A kérdező kommentje:

Pls válaszoljatok

még 14-15 éves szép, csinos lányok! Egy nagyobb darab fiú bejön nektek ez egy haveromrol szolna

2019. márc. 13. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Az hogy van, hogy en 177cm-vel és 80kg-val csak kicsit látszik a zsir? Pedig 20%(tudom nagyon magas arány, utóbbi egy évben került fel rengeteg) a zsír
2019. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!