Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért zavar benneteket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért zavar benneteket, ha egy lány alacsony? És mit értetek átlagos testalkat alatt?

Figyelt kérdés
Itt gyakori kérdéseken olvastam olyan kérdéseket, hogy a fiúk számára mi számít szépnek, mi a "lányideál". És tök sokszor olvastam olyat, hogy ne legyen törpe, legyen min. 160v165cm(nem emlékszem pontosan, mennyit írt ez a bizonyos válaszoló) Ez kicsit rosszul érintett őszintén, mivel 158cm vagyok és hát ja.. szóval, miért zavar titeket ha alacsonyabb egy csaj? Az érthető, ha egy lány szeretne magasabb fiút, hogy meglegyen az a bizonyos "biztonságérzete" mellette. És mit értetek átlagos testalkat alatt?

2019. márc. 1. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Az alacsonyság nálam egyáltalán nem számít.

Nem tudom, miért van az, amit írsz. Mondjuk nekem is van hasonlom, én meg azt nem bírom, ha a lánynak nagyon rövid a haja. Nem a vallon erő, hanem az annál is rövidebb. Gondolom ez is egy ilyesmi dolog lehet

17F

2019. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar. Átlagos testalkat alatt az átlagos testalkatot értjük.
2019. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
39%
fityusz ne zavarjon teged hany centi vagy ,az a fiu akinek tetszel igy is szeretni fog hid el nekem ,nem a kulcsin .hanem a belso ertelem szamit az eletben ,a meret mulando a kesobiekben ,a szeretet a lenyeg es ne csugedj .meg fogod talalni a hozzad illo fiut
2019. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezt be linkelnéd??

Az alacsony csajok cukik. Van egy pont ahol zavaró a méret küldönbség, de sokaknak jobban bejönnek az alacsonyabb lányok. Ez a baja a legtöbb magas lánynak is, meg az, hogy nem találnak magas pasit.

2019. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Nemtudom honnan vetted ezt a hülyeséget. A fiúk, férfiak többsége szereti, sőt előnyben részesíti az alacsony lányokat! 153cm/N
2019. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Én imádom az alacsony lányokat csak ők nem szeretnek engem mert minden csaj magas pasit akar és még soha nem volt barátnőm ebből adódóan :(

De nagyon örülnék ha végre mások is így gondolkoznának :( Én sajnos max olyan 164 cm vagyok ami fiúnak valóban elég alacsony ezért is kevés lány jöhet szóba nálam + még a csaj is lekoptathat mert neki nem szimpi ez a magasság. Sajnos ilyen világban élünk. De remélem több hozzád hasonló lány lesz :)

Mert neked mondjuk teljesen aranyos a magasságod :)

18/F

2019. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas vagy, persze a lányok elvárhatnak a fiúktól egy biológiai adottságot, de ez fordítva már szóba se jöhet. NEM AZON MÚLIK HOGY VALAKI MEG TUD VÉDENI, KI TUD ÁLLNI MELLETTED HOGY MEKKORA! Ismerek 190cm magas srácot azt se tudná milyen nemű ha beszólnának neki, és ismerek olyan 165 cm magas srácot aki gond nélkül kiütne bárkit ha arról lenne szó... És ezek nem kivételes esetek, egyszerűen nem a magasságon múlik ez a dolog!
2019. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A legtöbb fiú sem jár szívesen magasabb csajjal(vannak kivételek), szóval nem csak a nők várják el, hogy a férfi magasabb legyen.
2019. márc. 10. 07:48
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha te 190+ os pasit akarsz talán megértem.

Én 167cm vagyok de a magassagom miatt meg egy 150-155cm csaj is elhajt mert alacsony vagyok az elvarasaimnak. Az utolsó ilyen esetnél az csaj kB 152 volt. (jó vastagabb talpú cipőben - legyen így kB 149-151) de elkezdi nejem "mit akarsz te törpe?" pedig a csaj a mellkasomig ért. Nem sokkal később a városban láttam egy olyan pasival aki 2M+ és a csaj a derekáig ért. Szegény csávó görnyedt, a csaj meg szinte ágaskodott (labújhegyen és kézfelnyújtva) hogy kéz a kézben sétálni tudjanak. A fele főtér rajtuk röhögött a másik fele visszafolytotta reakcióját.

Ez egy talán nem olyan sűrű 10/3 as eset.

Ami viszont tény. A 185+ osok szeretik a 160 vagy meginkabb 150 alatti csajokat. Hogy mért van teoriám, de inkább azt nem írom le. (egyik ismerősöm pont erről mesélt elmenyeből fakadóan)

2019. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ez rohadtul nem a magasságtól függ. Akinél szóba sem jöhetsz, mert szerinte alacsony vagy, az egy ribi.
2019. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!