Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tőrténik ez a bulikban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tőrténik ez a bulikban?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyan lányok jönnek rám általában bulikba. Akik 20+ évesek! Miért? Minek mennek rá egy 10-en évesre? És miért nem jönnek rám nálam fiatalabbak vagy velem egy idős lányok? max nálam kicsivel idősebb mondjuk 18 éves lányok!

17/F



2019. márc. 3. 14:18
 1/5 anonim válasza:
89%
Lehet idősebbnek nézel ki.
2019. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szoktam rá menni nekem megfelelő csajokra. De nem értem egy 20-on éves vagy sajna még idősebb! Miért, miért akar kikezdeni egy 17 évessel? Már néztek engem sajna 19 évesnek is ami elég gáz! Lehet éretlen vagyok de én azt szeretem ha annyinak néznek ahány éves vagyok!
2019. márc. 3. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyumar, te most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 igen lehet! De szerintem még az se fer ha rá megy pl egy 22 éves csaj egy 19 éves fiúra. Ha pedig idősebbnek nézek

ki. Akkor bizony sok bajom lehet még belőle!

2019. márc. 3. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Panaszkodom.
2019. márc. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!