Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon röstellem, erről én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon röstellem, erről én tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ott kezdődött az egész, hogy megismertem, egy lányt. Tetszett nekem, én is neki, aztán tudjátok. Megbeszéltük, hogy átjön hozzám ebédelni. Minden rendben is volt. Aztán már az ágyban feküdtem, amikor elkezdett csörögni a telefonom. Felvettem és a lámy volt az, hogy ne haragudjak, de nem tud eljönni. Kérdezgettem, hogy mi a baj, mit rontottam el, és azt mondta, hogy kitagadja az apja, ha eljön hozzánk ebédelni, mivel édesapám, nem magyar származású, és én is csak félig. Meg is értettem, de az apjának nincs rólam, se a családomról véleménye. Apám tisztességesen dolgozik, úgy mint a többi normális ember. De miért kell elítélni, úgy hogy nem is ismer?

Ha ezt elolvastad, köszönöm a türelmedet.



2019. márc. 23. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tehetsz róla. Akadnak ilyen emberek is, nem tudsz vele mit kezdeni. Meg se próbálj bizonyitgatni, felesleges :/
2019. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonygatással csak rontasz a helyzeten, felejtsd el és kész talász másikat tudom nehéz de ez van.
2019. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem te tehetsz róla. Mindig vannak ilyen szülők sajnos.
2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!