Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Fiúk,lànyok egyaránt írhatnak . Elejétől a végéig mindent írjátok le!!! Köszönöm
2019. ápr. 22. 16:19
 1/9 anonim válasza:
59%
Majd belejössz.
2019. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Rájössz 🙂 hozza magával a pillanat
2019. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
11%
szexet szeretem 30N
2019. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
3-as, nahát, én is, 42/F
2019. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
Ezt nem lehet leírni. Tudom mennyire izgulsz az első előtt, de ebbe bele kell jönni. Nem ciki ám.. mindenkinek van egy első
2019. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. 4-5 hete volt két hasonló kérdés, az egyiknek a főcíme ugyan ez volt. Keress rá, ott részletes leírások vannak.
2019. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első rövid lesz de pont elég ahhoz hogy ne tűnjön úgy hogy nem vágod miről van szó viszont megtudd milyen. Utána ha újrakezditek menni fog rögtön. Nem lesz problémó!
2019. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a csókolózás nem azt jelenti, hogy bedugjátok egymás szájába a nyelveteket aztán kalap kabát, a csókolózás általában úgy zajlik le, ha megvan rá a megfelelő partner, és megvan köztetek az a pici láng akkor jön a szájra puszi, majd az ajkaitok kényeztetik egymáshoz dörzsölődnek, szájharapás (óvatosan fogakkal, vagy ajakkal) vagy nyelvvel megnyalni az ajkat, aztán egymás nyelvét megnyalni, enyhén megharapni (ajakkal vagy fogakkal). Tehát ez a folyamatot nem lehet csak úgy leírni, hogy nyelvmasszázs, itt minden játszik amit két száj megtud csinálni, ezen kívül a csókolózásba beletartozik az arc csókolgatása, a nyak puszilgatása vagy éppen megnyalása vagy harapása vagy szívása, a simogatás (derék, fenék, comb, hát, nyak, fej-tarkó).


Így tudod megérteni, az előttem szólók véleményét ahol azt írják, hogy "majd belejössz magadtól" ;)

2019. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj!!! Én nagyon ráparáztam hogy béna leszek, meg fingom se volt róla hogy hogy kell, de ezt tényleg tudni fogod amikor arra kerül a sor:)
2019. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!