Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Szoval, nagyon nepszeru vagyok a gimnaziumomban, elso nap ugy jottem ide hogy szinte mindenki ismert (kiveve az osztalytarsaim) most vagyok 9.-es es egyszeruen mindenkivel jol kijovok.


Pedig eleg egoista vagyok, vagyis sokszor szarkasztikusan 'istenitem' magam de persze csak viccbol, amit halal komolyan vesznek sokszor. :D


Nos, elegge ebbe a 'pava' stilusba tartozom, oltozkodesben mondjuk nem egeszen, csak babaarc, es eleg picike (174cm 65kg) vagyok, tobbi fiuosztalytarsamhoz kepest, megis mindenki felnez ram, es nem mernek kotekedni, lehet sugarzok magambol egyfajta tekintelyt, vagy fogalmam sincs.


Mindenkivel kedvesen banok, sokszor bunkozok, de ez is ironikus, eleg vicces es helyes fiunak tartanak, neha en is magamat, de sokszor korbenezek hogy mennyi jobban kinezo fiu, miert kellenek en barkinek is? (enyhe (?) onbizalomhiany) Sok 'baratom' van, volt mar ra pelda hogy 'elarultak' de annyira nem hat meg, minden kozeli- es tavolabbi baratnak, ismerosnek szivesen segitek ha lelki, vagy egyeb baja van, es tudjak hogy szamithatnak ram, elegge megbizhatonak gondolom magam.


Minden lannyal joban vagyok, sokuknak vagyok a 'crusha' akiket tobb-kevesebb sikerrel probalok nem megserteni, hs esetleg nem viszonzom a szimpatiamat.


Kiallok az emberekert, osztalytarsaimert foleg, megha nem is a szivemcsucske az illeto.


Pl. ha egy idosebb nepszeru fiu beszol egy ismerosomnek, melleallok es megvedem.


Nem fizikailag gondoltam mert nem vagyok egy izompacsirta, de sok mindenkit el tudnek rendezni, megha nagyobb is.


De ettol nem kell felnem, ha megakarna valaki verni, akkor egyszeruen batyamek tudtara jutna, osztalytarsaival szepen elinteznek. 😅


Keresem a bajt altalaban, szeretem a konfliktust sajnos, de vallalom is a kovetkezmenyeket.


Lanyokrol meg annyit, hogy sajnos azthiszik rolam hogy en is csak kihasznalnam oket, igy sokaknak ez okbol nem is kellenek, azaz a 'normalisabb' retegnek, ugy gondoljak az a tipikus nagykepu vagyok, pedig eleg romantikus alkatnak gondolom magam, sokszor sirtam lany utan, es nagyon megtudok egy adott lanyt szeretni.


Gazdag egyeltalan nem vagyok, sot, eleg szegeny a csaladom.


Megis jol oltozkodom, sok ruham van, markasak (vans legfokepp) a gazdagabbak pedig eleg rossz ruhakban jarnak hozzam kepest. (Tudom nem az a celjuk hogy gazdagnak tunjenek)


Nos, igy (csak) ennyi, latatlanban mit gondoltok rolam?


16/F



2019. máj. 21. 00:20
1 2 3
 1/22 qkker1 ***** válasza:
86%
Egy egoista, beképzelt takonypóc vagy /lehet töröltetni, de te kértél véleményt/.
2019. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, ez csak egy óriási poén, az átalad nem kedvelt srácot jellemezted és nem vagy egy ilyen mocsok. :)
2019. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Neem, tenyleg ilyen 'mocsok' vagyok, nem ertem mi a bajotok, kifejtenetek?
2019. máj. 21. 01:19
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 amugy erthetoen leirtam hogy szarkazmus az egoizmusom, es valamennyire onbizalomhianyban szenvedek, de latom a szovegertes sosem volt az erosseged. : (
2019. máj. 21. 01:21
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát népszerű vagy, örülj neki:)

A tinikkel nem nagyon lehet mást csinálni, mint játszani a macska-eger játékot.

Persze gimi után nőjön be a fejed lágya.:)


Mondjuk hogy én össze nem állnék veled az hetszentseg, a férfias pasikra bukom, de hát nem egy lány létezik a világon:)

2019. máj. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Bohóc vagy.
2019. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a bohóc a legjobb kifejezés :D

Az hogy ilyen idióta a társadalom, nem a te hibád. Ez van :)

Személy szerint örülök hogy nem vagy a barátom, vagyis inkább hogy nem ismerlek :)

És az hogy szemtől szemben jopofiznak, nem azt jelenti hogy tűzön vízen át barátok :)

És miért kötnének belèd?

Eltűrik a hülye vicceid, az arcod és ennyi :)

Az hogy érdekel mások véleménye az is a te dolgod.

Személy szerint inkább ne mások véleményével foglalkozz :)

Baba archoz még annyit, remélem hamar elindul az a pelyhedzès, és lesz végre borstád :)

Legalább lehessen már látni hogy férfi vagy, akkor is ha komolytalan.

Majd beèred azt a borostát komolyságra is :D

2019. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Jól írtad, egy egoista, beképzelt páwa vagy, aki mögött ott vannak a testvérei. Az eszedbe sem jut, hogy a testvéreid nélkül nulla lennél? Én az ilyen fiúkat szánalmasnak tartom, mert azt hiszi ő tökéletes. Lányként nem is csodálkozom, hogy normális lányok észre sem vesznek. Nekem sem lennél több mint egy piszok az ember körme alatt, amit el kell távolítani, mert ronda.

17/L

2019. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan az ilyen fiúkat kerülöm el jó messziről
2019. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 qkker1 ***** válasza:
100%

"e latom a szovegertes sosem volt az erosseged."


Érteném, ha használnál esetleg ékezeteket is /tudjuk: telefon, nem magyar billentyűzet/!

2019. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!