Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy srác jól bánik a kisebb testvérével?

Figyelt kérdés
Tudom, nem csak ez számít, de bejön, vagy abszolút hidegen hagy?

2019. jún. 14. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább aludj fiam O,o
2019. jún. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudok.
2019. jún. 14. 02:58
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ne bombázd f@$4sággal a netet!
2019. jún. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem az csak plusz,foleg akkor ha majd gyerekneveleshez eljutunk es latom h belole jo apa lesz!
2019. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Ha nem tetszik a kérdés, nem muszáj válaszolni.


#4 A te válaszodat köszönöm!

2019. jún. 14. 12:28
 6/9 anonim válasza:

Nekem tetszik. Szerintem valahol ez megmutatja, hogy egy fiú lojális, és hogy figyelmes. Én is eléggé családcentrikus vagyok, így örülnék neki, ha majd a párom is az lesz (amint találok valakit ugye :) ).


És én azt is élvezném, ha a srác testvérével is jóban lennék, szívesen hallgatnám a vicces sztorikat, és nem azt, hogy mekkora k&csög a testvére szegény kisgyereknek/gyereknek.


Szóval összefoglalva, igen, bejön ;)

2019. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 nagyon jól megfogalmazta.


Nekem is bejön, ha tud bánni a gyerekekkel meg úgy általában normálisan viselkedik a testvérével.

2019. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. És nekem bejön.
2019. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy pozitívum számomra.😊
2019. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!