Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vagyok biztos az érzéseimb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos az érzéseimben, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A barátommal már 2 hónapja együtt vagyunk. Már a kapcsolat elején is megláttam a rossz tulajdonságait, de vele maradtam, gondoltam majd bele szeretek. Ő Szegeden lakik én meg Pesten, szóval alig találkozunk, és amikor telefonálunk, eleinte nem mindig van kedvem hozzá, de közben amikor vele beszélek, azt imádom, és jól érzem magam. Ő teljesen odáig van értem, szerelmes belém, de én nem vagyok biztos benne. Úgy érzem, hogy az elsöprő szerelemnek nem ilyennek kéne lennie, rózsaszín kodben kéne élnem és nem látni a rossz tulajdonságait. És a külseje sem igazán tetszik. De ismétlem, imádok vele beszélni. Szeptembertől Pestre jön egyetemre, úgy gondoltam, hogy azt megvarom, hátha akkor kialakul hogy pontosan mit érzek, ha gyakrabban talalkozunk. Amikor veszekszünk mindig nagyon sirok, nem akarom őt elvesziteni, félek hogy el fogom. Még sosem voltam szerelmes, lehet, hogy ez az, csak nem tudok róla? Ti mit gondoltok?(kérlek ne olyanokat írjatok, hogy szakitsak vele, vagy ne, én csak az erzeseimet szeretném tisztába tenni)

2019. júl. 24. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Szakíts vele...vagy ne!
2019. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor veszekszünk mindig nagyon sirok"


Ez azért van mert te egy érzékeny lány vagy,és az elvesztéstől azért félsz mert,félsz a magánytól vagy hogy a semmitől mégis csak jobb valaki,persze azért a tökéletest keresed a lelked mélyén és erre vágysz.Szerintem megkell élni amiket te megélsz,hissz idővel csak igy erösödik meg a lelked,és látsz majd tisztán.Mindenesetre egy fiútol nem szép dolog ha egy lányt megrigatt..

2019. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit mintha a magánytól félnél és attól, hogy egyedül maradsz, ha esetleg szakítasz vele.

Ami természetes, mert a legtöbb ember fél a változástól és az újtól, viszont fontos, hogy ne ragadj bele egy olyan élethelyzetbe, ami nem tesz teljes mértékben boldoggá csak azért ,mert ami most van, azt már megszoktad és kényelmes benne lenni.

2019. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!