Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretném a véleményeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeteket kérni! A 18 éves unokahúgomnak 39 éves "pasija" van. Lehet, hogy a felgyorsult világunkban ez természetes. Szerintetek túlságosan aggódom? Tényleg elfogadható ekkora korkülönbséggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az unokahúgom most érettségizett, nagyon okos, egyetemre fog járni. Csöndes ,nagyon helyes. Igazi kapcsolata még nem volt, amolyan "jó kislány". A "pasi" a külsőségek embere.Ezért mindent meg is tesz. Magas ,izmos, hatalmas egóval megáldva, kicsit nárcisztikus.Az egyik barátnőm volt expasija. Úgy ,hogy elég sok mindent tudok róla.

Az unokahúgom anyukája nem érti miért aggódom, szerinte ez nagyon természetes dolog.



2019. aug. 24. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a lány éppen most lett felnőtt, és ezért nem lehet beleszólni, de hogy hosszú csöndes időszak után hirtelen elsőre egy ilyen kapcsolatban találja magát, annak azért okai lehetnek. Az anyuka helyében azért egy kicsit aggódnék, hogy elég hamar fejre állás lesz ennek a vége. Egy éppen negyvenes hapsi nyilván be akarja bizonyítani saját magának is,hogy über alfahím, ezért kiszemelt egy olyan lányt, aki ezerrel fel fog rá nézni, tapasztalatlan, és majd ő bevezeti az életbe. Nem biztos, hogy ez a lány jövője szempontjából annyira jó lesz. Az állandóan emlegetett felgyorsult világunkról pedig csak annyit, hogy hiába lett az emberiség eszközeiben modern, belülről egyáltalában nem változott jó irányba: egyre több az önző és agresszív ember, vele párhuzamosan a szorongó, depressziós áldozatok. A családok széthullása pedig nem természetes folyamat, hanem tragédia. Szóval nem vagyok benne biztos, hogy kezdésnek egy ilyen kapcsolat jót tenne neki. De ő tudja.
2019. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nagykorú a lány, ezért nincs akadálya, hogy együtt legyenek, de szerintem ez a korkülönbség borzasztóan nagy. 21 év az nagy generációs korkülönbség, főleg ennyi idősen (egy 48 és 69 éves közt annyira nem).

Megértem, miért aggódsz, de hagyni kell, hogy maguk módján menjenek a dolgok.


18/L

2019. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xp ali ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. És nem is kell. Nagy lány már. Egyébként a mi kultúránkban ez nem természetes, de más kultúrákban igen. És még működhet is a dolog. Vagy elmúlik idővel. Sztem nem a te dolgod.
2019. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne lenne elfogadható ? Hogy mennyi ideig tart, az más kérdés.
2019. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
Nem újdonság sok ilyen párt ismerek az évek csak egy szám ha jól érzik magukat együtt az ő dolguk...
2019. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Az első válaszadó nagyon jó látja azt hiszem a dolgot, mégy így is ismeretlenül. Igen szeret nagyon irányítani ez az ember. A barátnőm is ezért szakított vele, mert mindig a pasinak kellett igazat adnia, ha pedig tévedett soha sem kért elnézést, bocsánatot.

Be kell látnom , hogy mivel az unokahúgom 18 éves a döntését nem lehet felülbírálni. De valahogy ne tudom elhinni, hogy egy közel negyven éves hapsinak egy ilyen fiatal lányra van szüksége. :( :(

2019. aug. 24. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak szexre kell neki, majd szét mennek, nyugi :)
2019. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez a legkevésbé sem normális, ráadásul a leírás alapján eg es fold a 2 ember, nem azt mondom, hogy egy ilyen artatlan intelligens lanyhoz egy streber kocka illik de azert na.. 21 ev "kicsit" nagyon sok szerintem... Lehet hulye vagyok, de en mindig ugy voltam vele hogy kb max 10 ev korkulonbseg es az sem mindegy hogy mikor tehat hogy pl egy 15 éves egy 25evessel...

17l

2019. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Apakomplexus. A lánya lehetne O_o
2019. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!