Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Először is van egy fiú a suliba,aki a párhuzamos osztályba jár. Eddig négy évig egyáltalán nem vettem észre de most XII.osztályra valahogy megtetszett.Soha nem beszéltem vele egészen pár nappal ezelőttig amikor kérdett valamit amire már nem emlékszem,de arra igen,hogy megfordultam ott állt a hátam mögött és kérdett valamit a programmal kapcsolatban(olyan furcsa volt,hogy a szemembe nézett).Néha szüneteken a szemem sarkából úgy tűnik, hogy rám néz de könnyen lehet,hogy csak beképzelem,ránézni meg nem merek(reméltem kinövöm de nem sikerült). Azon a programon amúgy többször is rá mertem pillantani és párszor pont rám (felém?)nézett. Szerintetek, hogy tudnák megismerkedni vele? Gondoltam instagtamon bekövetem(privát oldala van).Régebb követett de idén valamikor kikövetett,ami elég fura:((. Valami tipp/tanács?

17/L



2019. nov. 9. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Kövesd be likeold be a képeit ha látod menj oda beszélgetni ha nem mész oda nem fogod jobban megismerni
2019. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!