Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viszonyulnátok ehhez a lányhoz?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyulnátok egy lányhoz, akivel most lenne az első alkalmatok,

és közben tudjátok hogy már megerőszakolták (akár többször is) ezelőtt, de még nem volt önszántából senkivel.

Szűznek tekintenétek még?


2019. nov. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan nagyon sokat beszélgetnénk, mielőtt arra kerülne a sor. Felkészülnék arra, hogy több türelem, gyengédség szükséges neki, és arra is, hogy talán mégsem akarja, meggondolja magát. Amit meg is értenék.
2019. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, de próbálok rendes férfiként gonolkodni. :D Igen, úgy tekintenék rá, mintha szűz lenne, és ha nem akarja, akkor majd próbálkozunk máskor. Persze vannak nem jó fej emberek. Én nem voltam megerőszakolva, vagy ilyesmi, de az első barátommal többször próbálkoztunk mire sikerült, mert idegeskedtem. Ő viszont emiatt sokat nyavajgott, felidegesítette magát, talán még haragudott is rám. Később is megtartotta ezt a viselkedését, és szakítottam is később. Tehát ha te vagy a lány, akkor figyelj oda ezekre a jelekre már az elején, nehogy hibába ess.
2019. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Megérteném és csak akkor lenne bármi, ha abszolút készen áll rá.
2019. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, akkor nem érdekel a múltja.

Illetve dehogynem érdekel: szeretném, ha minél többet tudnék neki segíteni.

És igen, ezt tekinteném neki az első igazi együttlétnek.

2019. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!