Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés az első csók?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Fhuh nagyon jó volt, már nagyon szerelmes voltam abba a lányban, 9. osztályom őszén volt.

Olyan nagyon jó érzés, mert nem csak ölelgeted, kezét fogod.

2019. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon rossz volt. Nem is voltam szerelmes csak úgy megtörtént próbáltam “utánozni” a partnerem de borzasztó volt. Teljesen összekent a nyálával meg én nem is akartam igazán.. Azóta is sajnos nagyon megmaradt bennem ez a rossz élmény. 16 voltam.
2019. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagyon meglepő volt, nem számítottam rá abban a pillanatban, és gyorsan meg is történt, csak egy szájrapuszi meg valami kis bénázás (azt se tudtam, mit csináljak a számmal xD), és kész. Nem tudtam reagálni, de fura volt és elég nyálas. Az első nyelvezésem is ügyetlenkedő volt, de harmadszorra már nem akadt gond:)

Aranyos emlék marad.

2019. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem hirtelen jött. Tetszettem nagyon a srácnak, egy kicsit ő is nekem, és miközben beszélgettünk, hirtelen lekapott. Nem éreztem iránta semmi többet. Alapból nagyon féltem az első csóktól, hogy elbénázom, de reménykedtem benne, hogy élvezni fogom. Hát, nem élveztem. Azóta csókolóztam másokkal is, de egyiknél se volt az a "Hűha"... Várom, hátha szerelmes leszek, és akkor már élvezni fogom a csókolózást :)
2019. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
#4-es vagyok. 22/L
2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
azt a k*va
2019. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Csodás,ha megfelelő emberrel történik.
2019. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
A sajátom az aranyos volt, az oviban a fiú akibe szerelmes voltam megvárt a wcnél és megkérdezte, hogy nem csókolózunk e. Majd feltette a kérdést, hogy "te mersz?" Nekem eszembe sem jutott, hogy félnem kéne ettől és fura volt, a kérdés azt hittem menőbb ennél. Jobb hijján visszakérdeztem. Aztán ő megint. Aztán CUPPP :) megtörtént. Csak hosszabb szajrapuszi volt. De olyan cuki történet. :) Most viszont egy durva sztori jön. 39 évesen megismerkedtem egy 40 éves férfival. Aki még soha életében nem csókolózott. Persze én ezt nem tudtam mikor megcsókolt. Olyan volt mint amikor a nyúl rágja a sárgarépát és én vagyok a répa. Rettenetes!!! A történet ezzel az élmennyel véget is ért. Szóval ne.húzzátok sokáig azt a csókolózást. :)
2019. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!