Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom elengedni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni a múltat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már elég rég óta tetszett egy srác, amikor végre összejöttünk. Viszont én ismerem az exét és jó barátok is vagyunk (ez egy másik, hosszú történet, de mind a ketten beismerték, hogy már rég megromlott a kapcsolat, és senkinek nincs problémája senkivel, mielőtt bármit léptem volna nagyon sokszor átbeszéltük a lánnyal stb..). Nos a lényeg az az, hogy így ki-ki derülnek dolgok számomra, hogy ők meddig jutottak el kapcsolati szinten, és hogy miket csináltak. Tudom, hogy ez borzasztó nagy hülyeség, de nekem egyszerűen rosszul esik, vagyis inkább csak összeszorul a torkom, ha belegondolok ezekbe. Tudom, hogy szeret és velem van, de valahogy mégis keserű a gondolat és nem tudok tőle megszabadulni. Egyszerűen nem megy, főleg úgy, hogy én alapból mindent túlgondolok, de itt konkrét információkat kapok utólag... És pár hónappal ezelőtt nem gondoltam volna, hogy ilyenek is történtek közöttük, és alapból el voltam kenődve, de ha még ezeket is tudtam volna. Lehetséges, hogy visszamenőleg vagyok szomorú ezek miatt? Nem tudom miért nem vagyok képes elengedni a múltat, ráadásul ezzel szinte magamat szabotálom.


Ha valaki végigolvasta, ezt az eléggé hosszú agymenést, annak gratulálok és köszönöm. Ha valaki pedig annyira elvetemült, hogy egy két tanáccsal is megdob, vagy egyszerűen csak jól kioszt, hogy mennyire hülye vagyok és helyrerak, na annak külön köszönet!



2019. dec. 15. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem bírod elviselni, hogy előtted már mással is szexelt akkor a szakíts. Jobb lesz mindkettőtöknek.
2019. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oke, hogy rosszulesik, az meg okebb hogy belatod, mekkora hulyeseg ez. Csak azt tudom tanacsolni, hogy nezz magadba, es talald ki h tul tudsz ezen lepni belathato idon belul vagy nem. Ha igen, akkor tovabbi sok boldogsagot nektek egyutt.
2019. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érthető valahol hogy rosszul esik, de te magad is megmondtad hogy ez a múlt és már veled van. Meg kell valahogy próbálnod ez elengedni különben téged is meg a kapcsolatotok is tönkre fogja ez tenni.
2019. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú de magamra ismertem, vagyis nem szerelem terén mert az nincs nekem, én is ilyen túlgondolós tipus vagyok, de minden téren, apróságokon tudok sok ideig bánkódni agyalni, hogyha mondjuk megveszek valamit aztán megbánom mert nincs is rá szükségem stb.. na de nem rólam van szó. Amit tudok tanácsolni, foglalkozz azzal ami van, bármi is vt régen ha agyalsz rajta csak rossz irányba tereled a jövőt mert meg fogja érezni tudat alatt, a jelenben élj, szeresd őt foglalkozz vele sokat, hidd el akkor a jövőben nem lesz probléma. ;) 26/F
2020. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!