Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK, nektek hogy esett volna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, nektek hogy esett volna?

Figyelt kérdés

Egy parfümériában vagytok páran, 3 fiú, 2 lány.

Az egyik lány már unja, hogy a fiúja sokáig válogat a parfümök között, az olcsó szegmensből persze, és ezt jelzi is neki.

Ekkor odalép a polchoz egy elegáns, 40-es pasi, levesz egy Hugo Boss parfümöt, majd tovább megy.

Erre a lány, a haverok előtt közli a sráccal, hogy így vásárol egy igazi férfi, utalva a Boss parfümös férfire.



2019. dec. 18. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem vásároltam volna semmit, majd közöltem volna, hogy ha valódi nők lennének itt, én is hamarabb végeztem volna. Hozzátéve, hogy inkább ezentúl olyan helyen vásárolok, ahol igazi eladók vannak.
2019. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Szarul. Milyen kapcsolat az, ahol a lány a barátja haverjai előtt kezdi el ócsárolni a fiút?

Főleg, hogy valószínűleg ismerik egymás anyagi helyzetét, így a lány tudhatta, hogy a fiúnak nem telik ilyenekre.

2019. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Elég szánalmas beszólás volt a lány részéről.

Mondjuk én visszavágtam volna úgy, hogy odamentem volna a lányhoz, látványosan szimatolok, majd közölném vele, hogy te meg büdös vagy..

Vagy szimatolok, és közölném, hogy

- Ha olyan szánalmas akarok lenni mint te, akkor közlöm, egy igazi nő Chanel parfümöt használ- Szóval messze állsz a Nőtől

2019. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Hat elég bunkó a baratnod....


Alapbol miért baj az, ha olcsóbb a parfüm?!

Nincs a homlokomra írva, amikor befujod magad vele...


Majd 40 évesen már te is megteheted, hogy csak úgy lekapj a polcról egy Hugó Boss parfümöt, egyrészt mert telik rá, másrészt mert már tudod, hogy melyik illat áll jól

Meg most nem azért, de honnan tudja a baratnod, hogy nem csak valami ismerősének vette, aki megmondta, hogy konkrétan milyen kell neki és kész?! Így nyilván nem kell válogatni, csak megtalálni a polcon és kész



Én mondjuk lány vagyok (szóval amúgy Bocsi, hogy lányként válaszolok, remelem nem gond), de ha új parfümöt szeretnek venni, én is el tudom tölteni az időmet a valogatassal, mert nincs meg az az 1 illat, ami tuti nyerő (ami jó (volt), azt már kivontak a forgalomból, mert miért ne?!😂)

Az meg a másik, hogy tuti, hogy később is ha lesz olyan, ami tényleg nagyon jó, akkor is néha nézni fogok új illatokat, hogy ne csak az az 1 legyen

2019. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul.
2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%

Kib#sztam volna, hogy akkor szedjen fel egy igazi férfit.

Minek mérgezném magam egy ilyen ostoba tyúkkal?

2019. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Hat en tuti kibas.znam!

Ha haverok elott lealaz engem, akkor nekem nem kell ilyen "no"...

2019. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

“Ha olyan szánalmas akarok lenni mint te, akkor közlöm, egy igazi nő Chanel parfümöt használ”

Kiegészíthetnéd még azzal, hogy DE NEM A SZÜLEI PÉNZÉN! :))

Egyébként egy ilyen pénzéhes büdös cafkával egy percet sem foglalkoznék a helyedben többet. Én is közöltem volna, hogy akkor nosza, keressen magának férfit. Mondjuk ez egy kvázi kislány szájából elég nevetségesen hangzik, de rajta. Nekem meg hagyja, hogy igazi nőt találjak ennyi erővel.

2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ahaha

Boss parfum utoljára a elements 96ban volt OK.

Azt szagoltam is 2000ben de ez a fahéjas édes alma bottled jaj ne.

a NO 1 és a zold sport volt az igazi.

Ha a barna Azzaro PH-t vette volna le a polcról na az igen :D

Volt ilyen tip.nőm.Mindig más férfival példálózott,meg is szunt a problémám.

40es pasi

2020. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!