Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tizen hét éves srác vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizen hét éves srác vagyok a barátnőmmel voltunk egy bulihelyen is részegen szemet voltam vele És ezért szünetet kért de én azóta csak sírok és szenvedek ő meg el van az osztálytársaival én nem kereshetem csak ő kereshet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek hogy veszeljem át ezt vagy mit tegyek ?

2020. jan. 31. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el és legközelebb ne legyél részeg, annyit igyál amennyi még jólesik.
2020. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tiszta szívemből szeretem ? Nem tehetem azt hogy elengedjen
2020. jan. 31. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kiengesztelni, lepd meg ajándékokkal, gesztusokkal, kedves szavakkal. De légy vele nagyon türelmes, és próbáld meg nem letámadni
2020. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig ezt csinaltam és már túl tapadosnak gondol és a legjobb baratnojetol kérdeztem hogy szerinte lepjem e meg egy csokor rozsaval és mondta hogy ne mert csak lehet rosszabb lenne
2020. jan. 31. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát oda kell menni, és bocsánatot kérni személyesen!

Hívd fel. Vigyél virágot is, ez a mnimum.

Legközelebb meg legyen eszed!

2020. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a legjobb barátnőket a fenébe a tanácsaikkal együtt! Tedd azt amit helyesnek gondolsz! Ez a te döntésed, a te kapcsolatod, nem egy gruppen! Ha te cseszted el, neked kell rendbehozni is!
2020. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer egy konzerv tőkehalmájjal szereztem vissza a barátnőmet.


Szépen be volt csomagolva meg minden.

Majdnem halálra röhögte magát.

2020. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a menstruációd nem késik ugye?
2020. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azért de hogyan szemétkedtél vele???
2020. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csúnyán beszéltem vele és már beszéltem vele és folyton elküldött hogy ne írkáljak neki hagyjam beken meg várni sem tudok normálisan es mondta hogyha irkalok letilt
2020. febr. 1. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!