Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratom 19 éves én 18 3evig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom 19 éves én 18 3evig voltunk egyutt de most szakitottunk. Hogy tudnek túllépni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tehát, nem tudok egyszeruen nem ra gondolni, nem tudok egyszeruen nem sirni...csak a jo dolgok jutnak eszembe hogy miket csinaltunk és milyen volt NEHA velem.. de egyszeruen annyira bunko volt velem nagyon sokszor, hogy emiatt szakitottunk. Hiaba kert bocsánatot altalaban nem hatott semmit... nagyon faj most és nagyon nagyon csunyan váltunk el...lehordott mindennek... és igazabol olyan lezaratlannak erzem az egeszet...de most hogy karantén meg minden ugyis vegleg vege... mindenki a környezetben azt mondja (mar regen is mondtak hogy szakítsak) hogy lelki terrorban éltem...de valahogy mégis az ugrik be ahogy hozzam szol, megfogja a hatamat... nagyon rossz, foleg hogy o azt mutatja hogy nem is erdekli... vajon tovabb tudok-e lepni?
2020. márc. 19. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy tovább tudsz, tovább fogsz. Az idő megoldja.

Én eltüntetnék mindent magam körül, ami rá emlékeztet. És amikor eszedbe jutnak kellemes emlékek, rögtön gondolj arra, hogy DE... milyen is volt veled valójában.

2020. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb én is hasonló helyzetben vagyok. A ha kibeszéled általában segít, de ugye van amiről nem olyan könnyű beszélni.
2020. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem, azt hittem belehalok mikor szakítottunk. rengeteget sírtam, és azt hittem, csak ő tudja megoldani a fájdalmamat. vele volt az első komoly kapcsolatom. aztán találkoztam a mostani barátommal, és boldogabb vagyok vele, mint valaha. nem volt előtte sok összehasonlítási alapom, de sokkal jobban bánik velem, mint az exem, és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. az, hogy szakítottunk az előző barátommal,

esélyt adott arra, hogy megtaláljam azt, akivel tényleg boldog vagyok mindig, nem csak időszakonként. veled is így van. tudom hogy nehéz, és hogy fáj, de a boldogságod nem egy emberen múlik. gondolj arra, hogy így lesz időd magaddal foglalkozni, új hobbikra, és megtalálhatod azt, aki jól bánik majd veled. te is tudod, hogy nem érdemelt meg, sose adj lejjebb, tudom hogy szereted, de ez még nem jogosítja fel arra, ahogy viselkedett veled. fel a fejjel <3 ha szeretnél, írj, sok erőt kívánok

2020. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!