Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van más is aki ebben a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki ebben a helyzetben nem tud talizni a párjával, és szétszedi a gondolat, h nem tudja mikor látja újra?

Figyelt kérdés

A koronavírus miatt nem tudtunk találkozni az utolsó sulis nap óta. Tudom hogy azóta még nem telt el olyan sok idő, de simán lehet hogy akár még félévig kitart ez a helyzet. A szüleink nem is engednék h találkozzunk, másik városban lakunk. Nagyon szeretjük egymást, szinte minden nap beszélünk videochat-en és együtt is vészeljük át az online tanítást. Mégis belül megszakad a szívem, hogy nem tudom mikor láthatom és ölelhetem őt át újra. Most is gondok nélkül megvagyunk mégsem az igazi mert nagyon hiányzik. Más is van ezzel hasonlóan? Nem kérdezem mit tudnék ez ellen tenni mert nem hinném h sok mindent lehet, legjobb várni az idő múlását. De jó lenne valakivel kibeszélni aki hasonlóan érez.

16/L



2020. márc. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy kb. a fél ország így van ezzel.
2020. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Én még régebben láttam a barátomat, azon a héten pont beteg voltam. :( Nagyon hiányzik nekem is, és nem is itt lakik a közelben :/ borzasztó hogy nem tudom mikor tudunk megint találkozni. Neki éppen most lesz a szülinapja is, így az is ugrott. Hát nehéz, meg igazából ez az egész helyzet is az, de ki kell bírni. Szerintem nem lesz az fél év, de 2-3 hónap minimum.
2020. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a fél országot érinti ha nem többet ez kihat szinte mindenkire.
2020. márc. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!