Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek mi fontos egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi fontos egy lányban?

Figyelt kérdés

Lány oldalról persze már tisztában vagyok vele, hogy egy lánynak mi a fontos, bár ez is változó. Valakinek a szeretet és törődés kell, valakinek meg inkább a jó beszélgetések és a szórakozás. Fontos, hogy a srácc megértő legyen és alig díjazzák a bunko parasztokat.

De azt nem tudom, hogy egy fiúnak mi fontos egy lányban. Egyáltalán mit szeretnek egy lányban. Olyat hallottam, hogy szeretik ha a csajnak van önbizalma, de többet nagyon nem tudok. Valaki felvilágosítana? :"3 (puszta kíváncsiságból kérdezem, még mielőtt bárki belekötne bármibe)



2020. máj. 17. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ahány ember, annyi szempont. Van akinek elég, ha nem fiú az illetó.


Szerintem egy lány legyen kedves, segítőkész, megértő. Legyen rettentő aktív, már-már hiperaktív, legyen benne mindenben, túra, csilag nézés, esti filmezés. Legyen nyitott a világra, szeressen olvasni, művelődni.

2020. máj. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Így a 21 felé közeledve nekem az a legfontosabb, hogy egy egyszerű, érzékeny de céltudatos nő legyen. Személy szerint utálom amikor egy kapcsolatban a lány csak az ostoba oldalborda szerepét tudja eljátszani. Teszi-veszi magát neked meg mosolyog egy szélesvásznút. Unalmas.


De gondolom azt már te is megfejtetted, hogy a fiúk 70-80%-át a csöcsökön kívül csak a csöcsök érdeklik.

2020. máj. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek az elsővel. Én inkább azt tudnám megmondani, mi NEM kell egy lányban :) De a magam részéről szeretem, ha egy lány egyedi. Ha félénk, visszahúzódó, mosolygós, és az áll jól neki, akkor azt szeretem benne, ha aktív, mozgékony és pozitív, és az illik hozzá, akkor azt :)


Ami NEM kell egy lányban/nőben: flegmaság, beképzeltség, "cicababás" külső+ 0 IQ...Akkor felőlem lehet akármekkora csöcse, nem fog érdekelni.

2020. máj. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Amit a többiek leírtak azonban mindegyikben van valami, de azért egy fontos dolog ne legyen lehagyva:


Legyen hűséges, azért ez is nagyon fontos, ha én vagyok neki, ne mással akarjon jobban foglalkozni - azaz úgy értve

2020. máj. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!