Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normalis vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis vagy nektek még beleférne és csak engem zavar nagyon?

Figyelt kérdés
Hogy a párotok ha más lányokkal beszélget mindig simogatja az arcukat, hozzáér a kezükhöz meg néha úgy becézi őkett ahogy téged szokott otthon? Igaz hogy féltékeny típus vagyok ezért kérlek mondjátok el ti hogy látjátok ezt🙁 20l és 28f

2020. jún. 8. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány, de ha pl barátnő lenne és ilyet csinálna (amúgy féltékeny típus vagyok én is), akkor érthető módon zavarna..


Ha velem van akkor na.. ne bánjon így másokkal, a beszélgetés nem zavar, az oké, max talán még a baráti ölelésre mondanám, hogy oké


De azok amiket leírtál, kizárva

2020. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Sőt szerintem még az ölelés is zavarna inkább
2020. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy zavar. Mondd meg neki, és ha nem változik, akkor szakíts.
2020. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dwikee01 ***** válasza:
100%
20/f Jézus.... miért csinál ilyet??? beszéld meg vele mert szerintem ez nem normális .....
2020. jún. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ez már zavar attól még nem leszel "féltékeny típus" ez már tényleg pofátlanság (főleg ha végig is nézed).

Én nem vagyok féltékeny típus, és világért se akarok az lenni de b+ attól még nem csinálnék ilyet, mert mi értelme van?

17/f

2020. jún. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna nagyon, ez a szint már nem nagyon normális
2020. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ha valaki velem jár, szerintem jogos elvárás, hogy ne simogasson, becézgessen másokat.
2020. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebben a formában nem normális.
2020. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek akkor ti is úgy látjátok ahogy én. Kérdeztem tőle bocsánatott kért és azt mondta nemtudja miért csinálja. De ma még mindenképp beszélek vele mert nekem ez eléggé megalázó pláne hogy ott vágyok mellette közbe...
2020. jún. 8. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért csinálja, mert élvezi, lehet hogy csak a flörtölést, a bizsergető lehetőségét, hogy azokhoz a lányokhoz is lehet(ne akár még több) köze, de az is lehet, hogy azt, hogy téged kínoz. Vannak ilyenek is. 3-as voltam
2020. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!