Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hisztek a fiatalon összekerült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a fiatalon összekerült örökké tartó kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan kapcsolat,ahol tizenévesen jöttek össze,legalább 5+ éve együtt vannak,és nem hiányzik nekik az a züllés és kiélés,ami általában sok emberre jellemző? Elfogadható dolog az 1 embernek,hogy viszonyítási alap nélkül éli le az életét valakivel,és csak 1 ember lesz,akivel valaha szexelt,és nem lesz kíváncsi milyen mással? Vagy ilyen már a mesében létezik csak?
2020. jún. 14. 20:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#8 azért mert a 80%-a a megcsalásoknak szerintem csak a testiség miatt van,az érezelmi valószínűleg már akkor van amikor eleve a végét járod valakivel,ígyhát örökreszóló már nem lenne...

#9 remélem sokáig együtt lesztek,mi is így terveztük a volt barátnőmmel,de sajnos még fiatal volt(16-18),és szerintem kicsit kapuzárásit kapott hogy szakított,mert semmi gondunk nem volt a kapcsolatunkkal,és egy értelmes érvet se tudott felhozni,de a csillagokat leírta az égről nekem,csak sajnos ez tettekben nem így sült el:)

#10 ez elég ritka dolog,legalábbis én még nem hallottam ilyet,de a lényeg,hogy működik:)

2020. jún. 14. 22:44
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Én a mostani páromat nagyon nagyon szeretem szóval eltudom képzelni az egész életemet vele és szeretném is ha vele élhetném le. Viszont most éppen azzal küszködök hogy a nyáron mikor tudom majd látni szóval... De a szerelmem erősebb annál, hogy emiatt feladjam máris. Közben meg nagyon fájdalmas. De ettől függetlenül a kérdésedre a válaszom az hogy igen hiszek benne, de ez persze ember függő. Nem mindenki találja meg a tökéletes párját 16-17 évesen

17/L

2020. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Anyum 17 volt amikor összejött apummal. Sajnos apum 9 éves koromban meghalt, így az örökké részét nem tudom. Annyi biztos, hogy majdnem 13 évet boldogan éltek le. Egyszer megkérdeztem anyumat, azt mondta, hogy egy percig sem bánta meg, hogy hozzáment, nem zavarta volna, ha ő az egyetlen férfi az életében.
2020. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

(#3 vagyok, kicsit jobban kifejtem)

A nővérem idén lesz 25 éves, 10 éve együtt van a párjával, idén fognak összeházasodni. Rajtuk tényleg lehet látni, hogy nagyon szeretik egymást, megvan köztük az összhang ennyi idő után is.

2020. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#12 ha mindketten akarjátok,bármit meg lehet oldani:)

sajnálom #13 :( régen szerintem ez esélyesebb volt,nem volt telefon,nem az volt az első a nőknek hogy mindenféle ócskát csináljanak magukból lájkokért,és nem egy elbaszott világképe volt az embereknek mindenről,szerintem mára már halványodtak a kérdésem esélyei a múlthoz képest...

2020. jún. 14. 22:56
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Szüleim 18 évesek voltak mikor összejöttek, mindenben elsők voltak egymásnak. 34 éve vannak együtt, ebből 28 éve házasok, és a házasságuk még mindig nagyon jó, persze vannak vitáik, de akkor is. Mi a barátommal 17 évesen jöttünk össze, ennek most 5 éve, remélem hasonló élet vár rám is.
2020. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13 vagyok, azért már anyum idejében is volt telefon, ugyan nem mobil. Akkor is megvoltak a lehetőségek az ismerkedésre.
2020. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen. 24 eve vagyunk egyutt, 39 eves vagyok, es mar 26 evesen osszehazasodtunk😄. Meg a gimi elso eveben ismertem meg😄
2020. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%

17 évesen ismerkedtem meg a párommal, ennek bőven 5+ éve van. Arról, hogy örökké tartott-e, majd a halálos ágyamon fogok tudni nyilatkozni.

Eddig minden rendben van, tervezzük az esküvőt.

2020. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!