Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális hogy így viselkedek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy így viselkedek?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú mögöttem sétál egyszerüen szédülök és elfelejtek járni. Ha elkell sétálni egy fiú elött, akkor kb elsüllyedni van kedvem, ha hozzám szól egy nálam idösebb srác, meg sem bírok szólalni. Szerintem nagyon gáz, így sosem lesz barátom, ha ez tovább folytatódik! A barátnöim töbségének már van barátja. Ha meg a kapcsolatra gondolok, nem tudok úgy tekinteni, mint ami pl a filmbe van közös sorozat nézés, összebújás stb. Úgy érzem...nem érzek semmit! Szerintem ez nem normális! Nem érdeklödnöm kéne a fiúk iránt és azon ügyködnöm hogy legyen párkapcsolatom?

17\L



#párkapcsolat #Normális a hozzáállásom?
2020. júl. 3. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

De cuki <3

F

2020. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak későn érő típusú emberek. Nem gáz, nem késel le semmit, sőt.
2020. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 netes oldalt le írok neked és a végére tudsz járni mi van veled:


Válaszoljon 4 kérdésre és megtudhatja, mitől szédül!

www.fulorrgegekozpont.hu › hirek › valaszoljon-4-ker...

2018. nov. 20. - 1. Hogyan jelentkezik a szédülés? szédülés oka. A. Hirtelen, egyik pillanatról a másikra. B. A szédülést megelőző másodpercekben gyakran megérzem, hogy jön a roham. ... Ha pedig úgy érzi, hogy szédüléses panaszait leginkább a „C” ... Ezt persze jeleztem és kértem nézzék meg nem sérült e a fül.


Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › pszichologus-valaszol

Pszichológus válaszol: ha a olyan lelki problémája van, amit néhány ... és úgy gondolja hogy egy e-mail terjedelmű válasz is iránymutatást tud adni ... A hozzászólás elküldéséhez az email cím és más adatok megadása nem ... A hozzászólás elküldésével Ön kijelenti, hogy elmúlt 18 éves. ... 2020/06/10 at 17:46 / Válasz.

Többször ellátogatott már erre az oldalra. Az utolsó látogatás ideje: 2020.07.04.

2020. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!