Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Voltam 1 hetet táborban pár haverommal, és voltak ott táncosok. Rámfújta az egyik a cigifüstöt, én vettem az adást és eltapostam a csikket. Utána feljött hozzánk beszélgetni, egész éjjel beszélgettünk az ablakban. Játszottunk egy durva felelsz vagy merszet, olyanok voltak mint bandanat a bugyiba, tapi, csók. Fázott, hát odaadtam az egyik pulcsimat. 20 perc múlva visszament a szobájukba 2 percre, majd visszajött a palija pulcsijában. Nem tettem szóvá, de a pulcsim azóta is nála, a tábor 2 napja ért véget, engem ki akartak rúgni onnan az éjszaka miatt. Szerintetek lehet még ebből valami, találkozzak vele hogy visszaadja a pulcsimat?

2020. júl. 24. 03:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a palija hordja a pulóveredet..
2020. júl. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy adja vissza ha kell, más ebből nem lesz. Már bocsi, de nagyon ****galacsinnak nézhet ha ezt így megmerte tenni, meglopott és megszégyenített, te meg egy szót sem szóltál rá.
2020. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dandee.vig ***** válasza:
87%
Én a helyedben kihasználnám a pulcsit ürügyként egy találkozora es ott megdumálhatod vele a dolgokat, nameg visszaszerzed a pulcsid azsem hátrányos.
2020. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!