Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek melyik lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik lenne a helyesebb döntés?

Figyelt kérdés
Van az exem, aki egyben az első szerelmem is volt, sajnos szét mentek útjaink, és meg próbáltam tovább lépni. Azóta el telt pár év már új kapcsolatban is vagyok, viszont még mindig vannak érzéseim az ex-barátnőm iránt,és viselkedéséből ítélve neki is irántam, de félek hogy nem működne már úgy ahogy régen, vagy esetleg ő már nem akarja újra kezdeni, persze közre játszik az is hogy a jelenlegi páromat sem akarom meg bántani, mert szeretem mint embert, és néha iránta is érzek szerelmet. Szerintetek maradjak a jelenlegi párommal és felejtsem el az múltat, vagy meg javítsam az exemmel a volt kapcsolatunkat?

2020. szept. 30. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi időt voltatok külön, akkor az már nem lesz ugyan az a kapcsolat. Mind a ketten változtatok azóta.

És nem is sokszor jönnek össze a párok ennyi idő után.

Inkább próbálj meg túllépni.

Viszont ha a jelenlegi párodat nem szereted igazán, akkor ne áltasd szegényt.

2020. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Felejtsd el,mert nem lesz a régi és ez tapasztalat. Pedig valamikor nagyon szerettem
2020. okt. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
"a jelenlegi páromat sem akarom meg bántani, mert szeretem mint embert, és néha iránta is érzek szerelmet" Ez a mondat és az a tény hogy vannak érzéseid az exed iránt egyértelművé teszi, hogy a jelenlegi párodba nem vagy szerelmes. Akár összejössz az exxel, akár nem, a jelenlegi pároddal szakíts, ne szúrj ki vele. Miért mentetek szét?
2020. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szüleim miatt mentünk szét.
2020. okt. 1. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se szúrj ki a mostani barátnőddel. Mindenki, ő is megérdemli, hogy szeressék, szerelemmel. Ha te ezt nem tudod megadni neki, akkor szakítsatok. Az, hogy összejössz-e az exeddel, az a jövő zenéje, lehet, hogy működne. De ezen ne gondolkozz, amíg nem szakítottál.
2020. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!