Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csókolózás miatt hasfájás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás miatt hasfájás?

Figyelt kérdés

Barátommal az együtt töltött idő után mindkettőnknek fáj a hasa. Neki csak kicsit, de én hihetetlen fájdalmat érzek, főleg az alhasi részen. Mintha egy tégla lenne a hasamon.


Ez lehet puszta véletlen, vagy állhat az a háttérben, hogy sokat csókolózunk?



2020. nov. 7. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg kíbànnàtok többet a csóknàl, ez jelzi a vàgyat...

Tudod amikor szerelmes vagy akkor a gyomrodban vannak pillangók.

Amikor szex előtt vagytok akkor kicsit lejjebb mennek a pillangók.

2020. nov. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#7, #9 : pontosan nem tudom behatarolni, de kozepen egy csikban fajt a hasam. Foleg alul.


#8:igen, termeszetesen ettunk is, de nem ugyanazt, ill. nem ilyen gyomorrontas jellegu fajdalom volt,igy szerintem ez kizarva.

2020. nov. 8. 23:11
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 nem tudom, hogy ezt viccnek szantad-e vagy nem:D
2020. nov. 8. 23:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit a 11es mond nem vicc. Én is éreztem már így magam csók közben régebben, mert a hely miatt max addig juthattunk, de nekem is fájt a hasam, olyan kellemetlen volt, pontosan azért mert vágytam rá.
2020. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

11 vagyok

Csodàlkozom hogy 10 válaszból egy sem írta ezt... Ha szerinted ez vicc akkor nem is baj hogy nem mész tovább.

Még orgazmus közeli állapotban is előfordul olyan hogy elkezd a hasad lent görcsölni, vagy ahhoz nagyon hasonló érzést produkàlni a tested.

Szerintem aki volt már igazán begerjedve az érezte ezt.

2020. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
a fiuknak szokott fájni a heréje vagy a szervei, azt tudom, ha nagyon fölizgulnak és nem elégülnek ki, de nekem nem. vagyis olyankor általában ki szoktam elégíteni magam :D
2020. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat kedves #11, csak tényleg nem tudtam elődönteni, hiszen még sosem hallottam ilyesmiről. Furcsa volt.
2020. nov. 9. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!