Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb baratnom es a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom es a baratom legjobb baratok. feltekeny vagyok de nincs nagyon jogom hozza mert ok mar regebb ota ismerik egymast, megis olyan szar erzes. mit csinaljak?

Figyelt kérdés

a legjobb baratnom legyen mondjuk juli, a baratom meg pisti. julival mar evek ota baratnok vagyunk, juli es pisti tavasz ota baratok. augusztusban rairtam pistire (nem juli miatt, nem rajta keresztul) es joba lettunk.


julinak volt baratja de sokat beszelt pistirol, mondta h milyen aranyos milyen jol nez ki milyen jofej stb, tokre imadja. mar azon is gondolkoztam h megcsalja vele a baratjat. igen sajnos kinezem belole mert hajlamos erre. gondoltam nyilvan tetszik pistinek is juli, biztos jo csajnak tartja a legjobb baratjat. (errol jut eszembe:tenyleg kiverik a lany barataikra a fiuk?) persze engem ez nem zavart, orultem volna ha osszejonnek mert pistivel meg csak baratok voltunk. reszemrol.


aztan pistinek baratnoje lett, legyen mondjuk mari. de nem szerette, csak minden baratja arra biztatta h jojjon ossze vele, es felt h ha kioffolja, elvesziti a baratait, foleg h mari es juli szinte legjobb baratnok lettek.


tehat osszejott vele abban a remenyben h beleszeret, hat ez nem nagyon jott ossze. bevallotta h szeret es megcsokolt. aztan szakitott marival. juli es mindenki mas nagyon kiakadt ra, megromlott a kapcsolata julival, kb utaltak egymast.


kavartunk majdnem egy honapig aztan osszejottunk. juli osszeveszett marival, es kibekult pistivel. es ez az ami kezd zavarni, mert megint csomot beszel rola es b e c e z g e t i. nem pisti reszerol zavar ez, mert tudom h o tenyleg oszinten szeret es nem csalna meg. inkabb julierol. mert belole mar barmit kinezek. lehet tulreagalim es igy leirva tenyleg tok szanalmasan hangzik de amikor ott olelgeti aztan meg rola beszel hat.. ja igen es juli mar szingli. szerintetek mit csinaljak?



2020. nov. 9. 00:12
A kérdező szavazást indított:
beszelj julival
beszelj pistivel
beszelj mindkettovel
egyikkel se, tulreagalod
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
(IGEN)
2020. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Pistit csak azért nem okolod és azt hiszed, hogy kizárólag csak Téged szeret, mert elvakít a rózsaszín szerelem. Keress más fiút.

Ffi.

2020. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem lehet erezni valakin hogyha tenyleg szeret. sot talan o jobban is szeret mint en ot
2020. dec. 1. 16:33
 4/5 anonim válasza:
Na mi van azóta?
2021. okt. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt nagyon vicces visszaolvasni :D juli es pisti mar nem beszelnek, mi meg tobb mint egy eve egyutt vagyunk. minden jo
2021. okt. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!