Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az jelent valamit, ha barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha barátnőm konkrétan belém beszéli,hogy féltékeny vagyok másokra? Vagy, hogy félek, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Ő sokkal féltékenyebb, igazából nagyon szóba sem állhatok más lányokkal, lehet magából indulna ki? Nyáron rá írt egy srác Instan, de akkor nem mutatta meg az üzeneteket,mert állítólag kitörölte, de valamelyik nap az Insta sztorikban ott volt és ezt kifogásolta, hogy kifogásolom igazából, és ezután gyanúsítgatott. Soha nem hagyja előttem a telefonját,neha le kellene csekkolnom mostmár?
2020. dec. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység a bizalom és az önbizalom hiánya. Egymásra licitáltok ebben? Mással dumál a hátad mögött nyár óta, semmi kommunikáció nincs köztetek...Miért vagytok még együtt? Ennek semmi értelme.
2020. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dumálgatnak ők, amúgy én fullban megbízok benne, meg ő is bennem, viszont ezen gondolkodtam délután.
2020. dec. 11. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"én fullban megbízok benne, meg ő is bennem"

"Ő sokkal féltékenyebb, igazából nagyon szóba sem állhatok más lányokkal"

Akkor miről beszélünk? 🙄 Rejtegeti előled a telefonját is, nehogy lebukjon, nem beszélhetsz más lányokkal...Nyisd már ki a szemed!

2020. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szakított,annak oka van. Mit adsz neki,ami biztonságot nyújt? Szex,pénz,lelki támogatás? Te a tartalék szerepét töltöd be jelenleg,ami az élete részén valamilyen biztos pontot ad
2020. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!