Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom aztmondta lehetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom aztmondta lehetnék alacsonyabb. Hogyan tudnám elfogadni magam, vagy alacsonyabbnak tűnni?(tobbi lennt)

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, a barátok 186. ő az alacsony lányokat szereti, én mindig is szégyelltem a magasságom. Ennél már csak magasabb leszek, és borzasztóan utálom. Tudom ezen nem egyszerű változtatni, de szeretnék neki megfelelni, hogy szeressen. Mit tegyek? :/ (nemfogok vele szakitani emiatt)
2020. dec. 16. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Pedig fogtok... :( Alacsonyabbak kell lenned, ahhoz, hogy szeressen...
2020. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Honey.. Akkor járjon egy 4 éves kislánnyal. Jézusom. Ha szeret téged elfogadja.. Mondjad neki, hogy te meg lehetnél intelligensebb.

Egyáltalán nem kell szégyellni a magasságodat. A mi osztályunkban a 21 lányból 14-en 170 felett vagyunk. Szóval eléggé gyakori ez.

A barátod egy segg, ne haragudj.

/L

2020. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 170 vagyok. Ha a barátod ezt mondja neked, akkor nem szeret igazán. Neki el kellene fogadnia téged. Vagy vágj vissza, hogy ő még lehetne magasabb.xd
2020. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lelépnél, még közöld vele, hogy majd szóljon, ha felnőtt hozzád.
2020. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem szeretnél szakítani, de vagy te vagy ő fog, nem ilyen egy kapcsolat, hogy ha a másiknak nem tetszik valami, akkor megváltozunk azért, hogy szeressen, úgy kell szeretnie, amilyen vagy, ha úgy nem szeret, nem is kéne vele lenned
2020. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudsz mit tenni, nem sportolsz nem élsz egészségesen, nem alszok sokat, rendszeresen, egészségtelen cuccokat tömsz magadba. De ezekkel is nőni fogsz, elfogadjátok...
2020. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne neki akarj megfelelni, hanem saját magadnak! Az már régen rossz, ha azért akarsz megváltozni, hogy szeressen. Ha így nem szeret, ahogy vagy, akkor nem érdemel meg téged.

Én 160cm vagyok, de utálom! Hidd el, jobb magasabbak lenni, mint alacsonynak..

2020. dec. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha vele akarsz maradni elég hülye és naiv vagy..
2020. dec. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te nem fogsz szakítani vele, de ő fog veled. És hidd el, neked jobb is lesz nélküle, nagyon gyerekes ha ilyeneken akad fent.

Üdv: Egy 179 centis lány.

2020. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Aki szereti a párját, az nem tesz szóvá ilyeneket. Szerintem szakíts véle!
2020. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!