Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért volt az hogy régebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt az hogy régebben mikor 16 voltam zavart mindenkit hogy idősebb pasival jártam(sokkal idősebbel) most meg már 2 éve mióta 18 voltam már nem zavart senkit..?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Az elemi logikával sem jössz rá?

Mert egy 16 éves és egy 18 éves lány között is van még látható és érettségbeli különbség.

18 évesen már felnőttnek számítasz, nem kiskorúnak.

Ezért.

2020. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 gondoltam hogy emiatt csak kíváncsi vagyok másnak a véleményére is.
2020. dec. 27. 03:11
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Első még nem nagykorú második igen
2020. dec. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Most is zavar másokat, nyugi.
2020. dec. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Fiatalkoromban én is idősebb pasikra buktam. Most, hogy a fiatal rokonom is ezt csinálja, már látom, mennyire gáz ez. Legszívesebben beverném a pofájár a vén sz...házinak, amiért játszadozik egy fiatal lány érzéseivel. Az ilyen nem is ember, valami undorító véglény csak.
2020. dec. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
5ös savanyú a szölö hogy a fiatal rokonodat választotta az idösebb pasi? Ez ilyen...
2020. dec. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
megszokták
2020. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted elfogadhato ha egy hiszékeny kiscsajt dugogat 2x idosebbb perverz foszer ??

Mindkettőt elvernèm, de leginkább a csavot. Akár pedof1l is lehetne, ha nagyon szigorúan nezzuk. 16 evesen éppenhogy Fiatalkorú vagy, majdnem kiskorú,

Ezen mi nem érthető?

Szuleid se neveltek neg rendesen?

2020. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!