Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem bírja a nővérem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem bírja a nővéremet. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Alapvetően a barátnőm kedves lány, az egész családommal jóban van (a többi tesómmal is), viszont az egyik nővérenet ki nem állhatja. Elsimerem, a nővérem tényleg gyakran idegesítő. Sokat veszekszik mindenkivel, meg nagyon hisztis és önző, de én mégis próbálom építeni vele a kapcsokatomat, de nehéz így hogy a barátnőm ennyire útálja. Másfél éve vagyunk együtt, és igazából csak mostnában kezdett besokkalni. Van hogy játszunk a barátnőmmel és nővérem kérdezi hogy megünk-e vele és a barátjával. Egy darabig mentünk, mostmeg már barátnőm azt mondja, menjek, de ő biztos nem megy. Én meg ilyenkor nem megyek, mert a barátnőm fontosabb nekem. Ő mindig kedves volt és támogatott, a nővérem meg gyakran gonsz velem, sokszor olyan, mintha nem is szeretne. Egyébként barátnőm nem mutatja ki tesóm felé hogy nem bírja, tehát normálisan viselkedik vele, de azért ahol tudja próbálja elkerülni, mert azt mondja idegedíti és ha nem lenne a testvérem szóba sem állna vele. Mit tegyek hogy jobbak kijöjjenek egymással?
2021. jan. 31. 19:01
 1/2 anonim válasza:
89%
Hát ezzel nem lehet mit tenni, ha a barátnőd szeret, nem fog ezert szakitani veled. Szerintem nem baj, ha a barátnőd és a nővéred nem lesznek legjobb baratok.
2021. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

el kell dönteni: család vagy egy random k*rva...

én mindig a családot választanám

2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!