Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok mérges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, hogy találkozunk délután, majd megírja pontosan mikor. Egész nap nem írt, nem először csinálja ezt, így direkt nem kérdeztem rá most, kíváncsi voltam, hogy magától mit fog tenni.

Amikor mondtam neki, hogy elfelejtett bármit is mondani nekem, még ő volt megsértődve, hogy én mindenbe belekötök. Szerintem ha megígérte akkor illene betartani és szólni.. ha közbejön valami akkor is.



2021. márc. 7. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem jogosan.

Nem érdekled őt, vagy miért csinálja ezt? Nem mondta még el az okát?

2021. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én kifejezetten utálom az ilyen embereket, akiknek nem ér semmit a szavuk, és még szólni se képesek, ha valami ténylegesen közbejött nekik, legyen az éppenséggel a párom vagy egy olyan ember, akit még csak nagyon nem is ismerek. Nem sokáig tűröm az ilyet, első alkalommal talán még elnézem, a másodiknál már fix, hogy szóvá teszem, a harmadiknál... nincs harmadik, onnantól nem beszélek senkivel se többet. Szóval szerintem jogosan vagy mérges.
2021. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, jogosan bosszankodsz. Ha máskor is ilyen szavahihetetlen, akkor ints neki búcsút.
2021. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogosan vagy mérges
2021. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jogosan vagy mérges, nekem alap hogy nem felejtem el a megbeszélt találkozót a párommal és ha esetleg közbe jön valami, akkor a minimum hogy szólok.

Ha az én párom rendszeresen csinálni ilyet és még ő lenne felháborodva hogy szóváteszem, tuti szakítanék.

Mindenki megérdemli hogy tisztelték és törődjenek vele.

2021. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!