Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális vagy nem hogy ha a másik fél ezt csinálja hogy nem akar ott aludni nála de viszont a barátnői vel meg már pizsi party meg ilyenek velem még semmi ?

Figyelt kérdés
hát nagyon kíváncsi lennék más eberek véleményére van egy barátnőm 2 éve vagyunk együtt a lényeg pedig az hogy ő egyszer azt mondta hogy én már nem szeretem őt mert nem akarok vele találkozni de ez nem volt igaz csak kicsit bele kényelmesedtem a kapcsolatba de változtattam magamon mert keresem a társaságát akarom hogy itt aludjon nálam vagy találkozunk többet úgy hogy 15 kilométer van köztünk meg hogy én nála az utóbbi 1 hónapban ezeket a kérdéseket fel tettem neki vagy 6 szor hogy ott aludhatok e vagy jöjjön ő hozzám és most jön a poén azt mondta mindig erre hogy majd még beszéljünk és nem lett belöle soha semmi de a barátnőivel már 2 pizsi party meg tegnap írtam neki az anyukája meg az apukája nem volt otthon mondom írtam neki akkor át megyek hozzád aludni vagy is lehet ? Így raktam fel neki a kérdést hogy filmezünk kajalunk ilyenek és erre azt írta hát az a baj hogy itt alszik a baratnöm xy mert tvzünk és hogy most mi legyen így úgy érzem hogy nem nagyon kíváncsi már rám meg nem érdeklem?
2021. márc. 27. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt mond el neki. Kérdezz rá hogy miért csinálja ezt?

Lehet fél attól, hogy mi lenne ha ott aludnál. (Bár két év után nem tudom mit csináltatok, illetve akkor azért már sok mindent lát a másik a párjàból..)

2021. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abból indulok ki, hogy min. 16 évesek vagytok, hisz ez a határa hogy ide lehessen írni (bár gondolom fiatalabbak).


Beszélj vele, hogy te próbáltál változtatni, szeretnél többet találkozni, de nem érzed őt partnernek ebben. Kérdezd meg hogy akarja-e a kapcsolatot folytatni egyáltalán? Ne üzenetben, hanem legalább telefonon.


Készülj fel rá hogy szakítás lesz, de akkor is az lenne ha ez így megy tovább, csak maximum többet szenvedsz, mert elhúzódik. Ez alapján úgy látszik ő már nem akarja ezt az egészet, rosszabb esetben élvezi hogy szenvedsz (visszakapod azt, amit szerinte te okoztál neki, mikor mondta hogy nem törődsz vele eléggé).

2021. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk
2021. márc. 28. 03:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzá teszem ugye hogy 2 éve vagyunk együtt de 2019 április 22 jöttünk össze nagyon ő akarta ezt a kapcsolatot és én akkor augusztusba ki mentem Angliában de ő ezt tudta hogy ki megyek addig semmi gond nem volt én ott voltam 1 évig 1 szer ki jött hozzám még én is haza mentem és most jön a poén nekem ott volt már autóm egy saját életem és szembe fordultam mindenkivel anyukámmal apukának tesómal és miért is ? Mert haza jöttem érte és komolyan érte és neki meg nekem ő az első párkapcsolat terén és én öt szeretem nagyon de tegnapi nap folyamán azt mondta nekem hogy nem fog menni mert nem olyan mint régen és igazából én voltam a rossz tudjátok és azt nem írtam oda az elözö üzibe hogy ő szakított velem azért március 8 ám 2021 be mert hogy nem találkozunk annyit még stb és most ő csinálja mert azt mondta az nap este hogy nem akart szakítani és újra kezdtük hát eddig bírtuk de akkor szépen váltunk el de most csúnyán de én írtam neki utána rá egy 5 órára amikor szakítottunk hogy szeretem és nekem ő a mindenem de le se szar és tudom hogy le is fog mert én neki nem vagyok már fontos éd nem is leszek soha
2021. márc. 28. 03:59
 6/6 anonim ***** válasza:

1 évben két találkozással nem lehet kapcsolatot fenntartani, ezt be kell látnod. Attól nem voltál rossz, hogy külföldön dolgoztál és építetted az életed, csak ez így halálra volt ítélve, hogy más országokban éltetek.


Adj magadnak időt és tedd rendbe a lelked, utána azt javaslom, hogy folytasd amit elkezdtél Angliában. Már megvolt egy jó kis életed, amit feleslegesen eldobtál - ismerkedj inkább az ottani környéken, hogy a távolság ne szólhasson bele a jövőben.

2021. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!