Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lelkiismeretfudralásom van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfudralásom van, mit tegyek. Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mindketten szüzek voltunk és végre vettük a bátorságot, hogy lefeküdjünk. Konkrétan meg volt tervezve, hogy a következő találkozónál, amikor náluk leszek és nem lesznek otthon a szülei lefekszünk.

Szegény nagyon izgult és én nem akartam, hogy rossz legyen az első élménye, nekem sem volt ezen a téren tapasztalatom. Tehát kitaláltam, hogy előtte elmegyek egy hivatásoshoz, hogy ne legyek teljesen felkészületlen, ez jó ötletnek tűnt.

Eljött az idő, megtörtént az aktus, tudtam már nagyjából mit kell csinálni, mindketten élveztük is.

Viszont másnap amikor belegondoltam csúnya lelkiismeretfurdalás tört rám.

Egyrészről örülök, hogy élvezte, másrészt meg sajnálom hogy nem ő volt az első.

Szerintetek mit csináljak. Elmondjam neki? Meg fogja érteni?



2021. ápr. 19. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

Igen, ez megcsalás.


Hát ezt jól elszúrtad. Ha elmondod neki, ő is rosszul fogja érezni magát, ha nem mondod el hazugság lesz a kapcsolatotok. Őszinte leszek nem tudom mit tegyél, sajnálom a lányt. Az őszinteség mindig jó. !!!!


Hogy lehetsz ennyire barom? Megérdemelnéd azt ,ami történni fog.

2021. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Én páros lábbal rúgnálak ki, hogy annyi eszed van, hogy egy prostinál veszítsd el....
2021. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Te nem vagy normális. Nem érteném meg. Ki nem szarja le, ha két még szűz ember bénázik az elsőnél? Ez tökéletesen természetes lett volna.

Hazudtál is neki konkrétan, gratulálok. Neki ez valószínűleg fontos volt, hogy így legyen, te pedig a háta mögött önállóan teljesen mást művelsz és nem erre nevezett be.

Azért remélem ez kamukérdés.

2021. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem semmi hogy volt gusztusod egy prostihoz.
2021. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Tuti troll vagy 😂😂😂


Ha nem xD.


Prostival elveszteni... 😂😂😂

Hihetetlen 😂😂😂😂

2021. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én csak nem akartam hogy az első élménye rossz legyen.

Gondoltam egy lánynak ez fontos és nem úgy akartam, hogy bénáskodok meg hasonló :(

2021. ápr. 19. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Ember, szűz vagy és van egy barátnőd, aki szintén szűz és szexelni akar veled, erre elmész prostizni...

Ez a Töketlenség Magasiskolája és dícsérettel végeztél.

2021. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Egy lánynak az a fontos hogy azzal veszítse el akit szeret, és jó emlék legyen, nem az, hogy mindent tökéletesen csináljatok! Lány vagyok, ha elmennél egy prostihoz mikor együtt vagyunk, nekem meg azt hazudnád hogy én vagyok az első, többet nem néznék feléd.
2021. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Lekúrtál egy másik nőt, még jóhogy annak számít!
2021. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Fake
2021. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!