Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért hozta ilyen helyzetbe a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hozta ilyen helyzetbe a nővéremet a pasija unokahúga?

Figyelt kérdés

Átmentünk nővéremmel a pasijához ilyen ottalvós buliba.

Ott volt a pasija unokahúga is és kajálás után előjött a szó hogy ki mosogasson, erre a pasik mondták hogy azt a lányokra bízzák, és kimentek. A nővérem mondta a csajnak hogy ő nem szeret mosogatni de ha elmosogat a csaj akkor ő elpakol. Erre mondta a csaj hogy neki ne adjon feladatot, de ha gondólja eldönthetik egy szkanderral a kérdést.

Aztán szkanderoztak végűl győzött a csaj, aztán bement a hapsikhoz mint aki jól végezte dolgát, a nővérem pasija kérdezte hogy végeztek e, azt mondta hogy ő végzett, csak a nővérem nem, mert neki kell egy kicsit erősödni nagyon le van gyengűlve, meg mondta nővérem pasijának hogy nem is érti hogy jött vele össze, régebben az erősebb lányokat szerette.

Szerintetek ezt mért mondhatta?



2021. ápr. 28. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem fogadja el a nővéred. Bár én biztos ott hagytam volna faképnél a csajt.
2021. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mértnem fogadja el?
2021. ápr. 29. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
mert a csajnak tetszik a nővéred pasija! :D kis lotyo
2021. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# a pasi unokahúga... Beteg lenne 😅
2021. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tulajdon képen másos unokatesó úgy tudom, de ott volt az ő pasija is.
2021. ápr. 29. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szimplán nem bírja. Meg akarja alázni. Csak azt nem tudom hogy a nővéred ezt miért engedi?
2021. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Na ez számomra is nagy kérdés.

2021. ápr. 29. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert bunkó.
2021. dec. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!