Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális, ha egy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy barátom ebben a dologban befolyásol?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy muszáj vele elmennem egy hétvégére a családi faházukba, merthogy egyszer már megígértem valami hasonlót, de viszont én annyira nem merek elmenni vele egyedül, mert kitudja, hogy mit akar ott csinálni velem, meg amúgy is, csak szégyellem ezt neki megmondani, nem akarom megbántani, nem tudom, én akarok is menni, meg félek is. Mi legyen?
2021. máj. 18. 22:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj otthon, és olvass valamit. Abból gond nem lesz.

Ha kell könyvajánlás, szólj:)

2021. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Lány vagy ő meg fiú?
2021. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1 jöhet pár tipp .)


2 igen

2021. máj. 18. 22:37
 4/31 anonim ***** válasza:
81%

[link]


A magyar helyesírás szabályai

2021. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Hat figyelj, a helyesirasod alapjan eleg fiatalka vagy (vagy buta), de semmi esetre sem ajanlom, hogy valami eldugott helyre elvitesd magad ezzel a pasival. Majd ha mar egyutt vagytok 2-3 eve, es napi szinten talalkoztok, igy megbizhatonak tartod ot.
2021. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Durva másnak a helyesírásába belekötni úgy, hogy közben nem használsz ékezeteket. Ja és igen, én is telóról vagyok.
2021. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Fuhh nem vagyok egy grammar náci, de ettől az irománytól kedvem támadt a szemembe szúrni egy villát.

Amúgy, ha nem akarsz menni, akkor ne menj. Ilyen egyszerű. Ha ezen megbántódik és ideges lesz, biztos lehetsz benne, hogy csak arra ment ki a dolog, hogy jól megdugjon a faházban. Gondolom te se gondolod, hogy csak társasozni akarna veled egész hétvégén.

2021. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Pedig a társas jó. :(
2021. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék társasozni egy hétvégére:D Vannak olyan társasok, ahol 5-6 óra egy parti:D
2021. máj. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ez most rendesen kiégette a retinámat.

Ne menj vele sehova ha félsz tőle!

2021. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!