Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A haverja fontosabb neki mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverja fontosabb neki mint én és miért nem szólt nekem hogy elmegy valahova?! 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal évek óta ismerjük egymást, de csak most jöttünk össze fél éve. Megbízom benne nagyon, mindent meg szoktunk beszélni. De most egy furcsa dolog történt. Neki van egy haverja, aki 1 évvel idősebb mint ő, és beleviszi a rosszba. Már nem egyszer ütötte ki magát a barátom durván, mert a hülye haverja rábeszélte. Mondtam neki hogy ne találkozzon azzal az emberrel, mert iszonyú rossz hatással van rá. Tegnap a haverja kitett egy képet, a háttér alapján valami buli vagy szórakozóhely lehet, de nem vagyok benne biztos. A lényeg, hogy a barátom egy picit belelógott a képbe, ideges lettem. Miért nem szól, hogy elmegy bulizni, ráadásul ezzel a züllött, drogos, semmirekellő haverjával? Tegnap óta semmit nem tudok róluk, nem reagálnak.

Barátom 20

haverja 21



17L



2021. máj. 30. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért nen szólt mert nem akarta hogy beleszolj. Szogezd le vele hogy te elhagyod ha ezeket csinálja, és akkor lehet róla szó hogy ujra osdzejojjetek ha megvaltozik.
2021. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Fiatal még most éli az életét.

Ha nem hagyja abba akkor tényleg jobb egy ilyen kapcsolatnak véget vetni, mert az ilyen bulikon általában nem csak iszogatnak az emberek, hanem ismerkednek is. Ha van valakijük ha nincs.

2021. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ertem, hogy akik ilyenre fogekonyak (a pasid), akkor azt hogy nem lehet kiismerni plane ugy, hogy mar tobb eve ismered?


Nem tudom. En max olyannal jonnek ossze akit mar eleg jol ismerek, plane ilyen teren hogy drogozas meg eros ivas.


Nekem ugy hangzik mintha tul hamar jottel volna ossze vele, eleg meggondolatlanul.


A masik, meg hogy te mar szoltal neki hogy ez nem okes igy. Nem tudom miert nem irtad le hogy erre mit mondott? Mert a cselekedetei alapjan erosen ugy tunik hogy leszarta amit kertel tole.


A harmadik meg valtozast ne varjal. Senki nem fog megvaltozni a masikert, ez egy kamu. Ha megis az nagyon instabil kapcsolat lesz es 99% hogy valahol mar az elejen vege lesz.


Ezert kell olyannal osszejonni akit rendesen megismertel, tisztazzatok a fontosabb dolgokat.

2021. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Psylocyber ***** válasza:
36%
mindketten túl fiatalok vagytok egy komoly kapcsolathoz és szerény véleményem szerint, ha korlátozni szeretnéd a barátodat, akkor azzal csak eltaszítod magadtól. A szerelem nem arról szól, hogy a magad képére formálod a másikat, ha nem tudod elfogadni, hogy fiatal és szeret bulizni, akkor hagyd ott, ennyire egyszerű.
2021. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Hagyad a faszba ,de minél hamarabb. Ennek nem lesz jó vége. Te ne tedd tönkre magad miatta.
2021. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, fiatalon nem lehet bulizni. Ha ezt csináljátok, erkölcstelen semmirekellők vagytok, egyszer se drogozzatok vagy igyatok egész életetek során.


Ha pedig a barátod ezeket csinálja, azonnal szögezd le, hogy elhagyod ha ilyeneket csinál és véletlenül se beszéljétek meg a problémát és nehogy, ismétlem nehogy megkérdezd, hogy esetleg mit kedvel abban a haverjában vagy hogy miért nem mondta el hogy elmegy abba a buliba.

2021. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Minek szóljon? Barátnője vagy nem az anyja...
2021. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!