Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik az exem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem. Mivel tudnám jobbá tenni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja hogy szakított velem a barátnőm és nagyon hiányzik, szinte mindig rá gondolok. Elkezdtem edzeni, sok új dolgot kipróbálni de folyton a fejemben jár. Elméletileg nem vagyunk rosszba, békésen szakítottunk szóval nem tudom hogy mennyire lenne menthető a dolog.

Volt példa hogy felkerestem hogy hiányzik és esetleg megpróbálhatnánk újra kezdeni, de azt mondta normláisan hogy nem lehetséges a dolog. Félig meddig beszélő viszonyban vagyok a lánnyal de 2 hete semmit se beszéltünk. Valaki tudna konkrét dolgokat mondani hogy mivel lenne menthető az egész? Esetleg vegyem fel vele a kapcsolatot és hívjam el valamerre kicsit beszélgetni? Örülnék ha valaki bírna nekem segíteni az ügyben.



2021. jún. 18. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Felmelegítve csak a káposzta jó. Nem szeret téged, különben nem hagyott volna el. Ismerkedj másokkal, élj
2021. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki, hogy jó maradt a kapcsolat, és ne feszegesd. Nem fog összejönni.

Először szedd rendbe magad, engedd el őt, aztán keress mást.

2021. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam végig, de ha az exed, akkor legyen is az exed. Nem azt mondom, hogy nem müködik soha az újrakezdés, de szerintem nem kezdődik soha az újrakezdés. Ugyanoda fogtok kilyukadni. Valamiért vége lett, valamiért valűszínűleg megint vége lesz, és mégjobban a padlón leszel. Idővel jobb lesz, engedd el.
2021. jún. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
nem működik soha***
2021. jún. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm a válaszokat,lehet hogy így jobb.

2021. jún. 19. 06:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindjárt egy éve lesz, és még mindig hiányzik. Ez sajnos ilyen, van akinek csak a kapcsolat számít, van akinek maga az ember is. Sajnos utóbbiak megszívták..
2021. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!