Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? A többi lent..

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Eljöttünk az első közös nyaralásunkra az ő családjával. Nagyon szeretem az anyukáját is és az apukáját is, viszont egyre furább nekem egy dolog. A nyaralás alatt, amikor mengyünk sétálni, a barátom az anyukájával megy kézen fogva, a kezüket összekulcsolva. Amikor megállunk öleli, puszilja. Ha leülünk valahova, akkor küldi neki a puszikat. Amikor ők kézen fogva mennek, akkor én vagy előttük vagy mögöttük kullogok az úton, aztán amikor látszik rajtam, hogy nem esik jól, akkor jön oda és fogja az én kezem is. Én értem, hogy jó a kapcsolatuk, de nekem ez kicsit sok. Velem van a baj?
2021. jún. 20. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi fura nincs benne, ennyire szereti az anyukáját. Lehet, hogy ez náluk ilyen családi dolog, hogy kézenfogva mennek, és azért nem fogják megtörni a tradíciókat, mert ott van valaki más is. Megértem, hogy rosszul érint, de azért nem történt katasztrófa.
2021. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
amíg nem hozza szóba a hármast, ne aggódj.
2021. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő és értelmes válaszokat! Szép napooot:))
2021. jún. 20. 11:29
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Véleményem szerint el kellene beszélgetned a barátoddal, hogy ez neked nem esik jól es jobban orulnel ha a te kezed fogná. Szerintem megtudjatok ezt beszelni, ha nem ért belole akkor ird le hogy mit mondott es át lehet majd latni hogy egyaltalan van e benne ráció.
2021. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

A barátod nem tudott még leválni az anyjáról, de úgy érzem, hogy az anyja sem nagyon bíztatja, vagy nem is engedi leválni. Az ilyen anyák azok, akik "csak maguknak szülték" a fiukat, még 40évesen is kontroll alatt akarják tartani, és az ilyen fiúk 40évesen sem fognak felállni az anyjuk szoknyájáról. Ja, és az ilyen anyák azok, akik titkon minden nőt gyűlölnek, aki kettőjük közé áll...

A fiú így nem érett még egy kapcsolatra, ha rövid időn belül nem változik, menekülj! Nem azzal van a baj, hogy szeretik egymást, de a jelek, amiket leírtál, arra utalnak, hogy ott erősen gondok vannak...

2021. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem normális, de függ ez attol is hogy hány éves. Szóval hány éves a srác?

Egyébként én teljesen egyetértek az 5os valaszoloval

2021. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindjárt 21 éves...
2021. jún. 20. 16:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt 21 éves? Szerintem akkor ez nagyon gáz. M
2021. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most töltötte a 21-et, és az anyukájával kézen fogva sétál és ölelgeti az utcán, és ilyesmi
2021. jún. 21. 13:36
 10/22 anonim ***** válasza:
Hm hát a te kezed kéne fognia és téged kéne ölelgetnie sztem
2021. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!