Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A páros folyamatosan csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páros folyamatosan csak telefonozik.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk, szeretjük egymást, minden megvan köztünk..

de mikor együtt vagyunk, azaz munka után és hétvégente a párom az idő 97%-át a telefonja előtt tölti, mindig érzem rajta hogy nem érdekli amit momdok, és nem képes lerakni a telefont 1 percnél tovább, mikor eszünk közbe is csak videókat néz,vagy nyomkodja.

Közös fürdésnél is csak a telefon.

Kezdem unni a helyzetet és hogy én csak ott ülök mellette és nézem ahogy telefonozik.

Én várok el tőle sokat?

Előre is köszi!


2021. júl. 22. 13:10
1 2
 1/11 Alibaba24585 válasza:
95%
Sajnos szerintem ez már generációs probléma! Ezzel foglalkozni kell! Próbáld vele meg beszélni, hogy téged zavar! Hátha sikerrel jársz!
2021. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Hiába írod, hogy szeretitek egymást, mert ez aligha így van. Ha szeretne - veled foglalkozna nem a telefonjával (evéskor, közös fürdéskor...).

Szerintem megpróbálhatod megbeszélni vele (bizonyára már felvetetted párszor neki), de aligha lesz eredménye.

Fennáll a kérdés: IGY vele, vagy mással különbül.

2021. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már nagyon sokszor beszéltem vele erről, de sajnos nem tesz semmit így sem.

2021. júl. 22. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kuka 🤷‍♂️
2021. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ennek a kapcsolatnak így nem sok jövője van
2021. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a következő lépés az, hogy megmondod: ha ezt folytatja, lapát.

Elsőre a közös evésnél, fürdésnél és beszélgetésnél hagyja abba.

Ha nem képes, akkor függő, azzal pedig te nem akarsz együtt élni.

2021. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Határozottnak kell lenned, de ne hagyd, hogy veszekedésbe menjen át! Ha már ez közel van, akkor nagyon nyugodt hangon folytasd azzal, hogy Neked ez nem esik jól, azt gondolod, hogy a telefon mindennél - még náladnál is - fontosabb neki. Ha nem változik, ne pazarold rá az időd, hanem szakíts, de visszavonhatatlanul. Ez így Neked nem élet.
2021. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 L.. István ***** válasza:
100%
Hát csetelj vele vagy hívd fel! :-) Komolyan: ne hagyd, vagy a telefon vagy te. Minél előbb annál jobb.
2021. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az megfelel hogy a telefon fontosabb mint te akkor semmi tennivaló nincs. Ha nem felel meg és ő nem képes változni akkor hagyd ott, majd találsz valakit akinek te vagy az első és nem a telefon
2021. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magambol kiindulva -es szerintem a legtobben ebben egyet is ertenek velem- ha szeretsz valakit egyertelmuen o lesz az elso amikor egyutt vagytok, telefon esetleg fontos hivas, vagy az ido lecsekkolasa miatt johet szoba.
2021. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!