Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú és egy lány csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú és egy lány csak akkor kezd el járni, hogyha már csókolóztak, vagy már azelőtt is lehet, hogyha megbeszélik?

Figyelt kérdés

Mert nekem olyan fura, mikor megbeszélik, hogy akkor mostantól járnak, nekem egyértelmű hogyha csókolóztak, akkor másnap már együtt vannak, kivéve ha valaki szól a másiknak hogy nem szeretne komolyabb dolgot.

Nektek mi a véleményetek erről?



2021. szept. 5. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kellene elkezdeni csókolózni, ha már járnak.
2021. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pawel166 ***** válasza:
23%

Bro

16 év az alsó korhatár ezen az oldalon, nem?

2021. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha mind a ketten egy párt alkotnak, akkor már csókolozhatnak.
2021. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kezdenek el járni, mikor ezt meg is beszélik. Ha ez csak a 20. szex után történik akkor onnantól járnak.
2021. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Én minden kapcsolatomnál eddig az első csóktól számítottam a "járást".

Vannak olyan ismerőseim, akiknél a csók még a "kavarás" része. Szóval szerintem ez mindenkinél más.

2021. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mindenki másképp csinálja. Valaki az első csóktól, valaki megbeszéltek alapján, mások pedig az érzelmek bevallása után mondják magukat egy párnak.
2021. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát,én úgy jöttem össze anno egyik exemmel hogy megcsókólt mikor hazakísért,és utána mikor megint találkoztunk,ölelkeztünk csókolóztunk és közben megkérdezte hogy leszek a barátnője.. szerintem ez így pl aranyos,ki is lett így mondva hogy együtt vagyunk
2021. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nincs kimondva az addig csak kavarás
2021. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊
2021. szept. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!