Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Be bedrogoztatott, utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be bedrogoztatott, utána megvertem, hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Úgy volt az egész hogy a csajom elment egy buliba az összes haverja amúgy zabálja a drogot, és hát szóltam neki hogy ez így nem lesz jó és utána megyek...nem is volt ebből probléma, elmentem a helyre (házi buli volt)


Azt kell tudni a lányról, hogy én tudtam hogy drogozik sokszor kínálgatott is vele, soha nem fogadtam el egy ideig.

Aztán ezen a bulin elég sokat ittam és valahogy a kezembe került egy füves cigi, ezzel sem volt probléma mert végülis nagyon jó volt. Elég sokat el is szívtunk belőle, és azon kaptam magam hogy végülis én sem vagyok jobb mint egy drogos.


De a probléma nem ebből volt, hanem eléggé eldurvult a helyzet, és előkerültek a komolyabb cuccok is, bevettem egy extasy tablettát (nagyon jól éreztem magam, szinte repültem, teljesen egymásba voltunk bonyolódva a lánnyal, elmondta hogy nagyon szerelmes belém, én is ugyanezt stb majd félre hívott hogy szexeljünk...Félre is mentem vele, de előtte valamit felszívatott velem az orromba (kiderült hogy MDMA-t) semmi baj szex megvolt....utána kis szünet, és tiszta ideg lettem rá, elkezdtünk veszekedni, és valami idegroham után úgy pofán vágtam hogy a falat is lefejelte tiszta kék-zöld mára a szeme.


Bocsánatot kértem tőle, de nagyon fél tőlem, és bánom is hogy megtettem főleg úgy hogy fogalmam sincs miért is tettem, mivel nem emlékszek már rá a cuccok miatt meg a pia miatt.


Ki sem mer mozdulni otthonról, szóval lehet szakítunk...de ő nem mond semmit, azóta olyan mint a kis angyal azt csinálja amit mondok neki, de érzem hogy ez valami mű dolog tőle, szóról szóra azt csinálja amit mondok neki és furcsa..szerintetek mit csináljak vele?


A másik meg az hogy amióta volt ez az este már reggel 6 kor futottam az egyik haveromhoz hogy adjon egy extasy tablettát úgy hiányzott...most bevettem pár nyugtatót és elmúlt a hiány...egyszóval haragszok is rá.


Valamit tanács? :/


2021. okt. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj ő vitt bele a szarba,viselje a következményeit! Részből meg is érdemli. Ha engem kérdezel, hagyd ezt a bajos lányt, ha nem szeretnéd elrontani az egész életed!
2021. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A lány elvesztette a bizalmat, amit tőled kapott. És fél tőled ezek után, ezt te is tudod.


Szerintem ez nagyon el lett rontva. A lány ezt nagyon hamar nem fogja elfelejteni, meg lehet magyarázni, be voltál drogozva,nem emlékszel, miért, stb. De helyrehozni...egy kis droggal esetleg? :(


Nem értek hozzá, és nem is tudom, mik ezek a cuccok, amiket bevettél, de biztos befolyásolták a cselekedeteidet.


És erre csak azt lehet mondani, nem kellett volna bevenni.

Viszont a lány mit is várt? Egy kicsit azért ő is hibás a dologban...

2021. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Hibáztál. Tudod, beismerted. Tanultál belőle. Sok mindent ezután már nem tudsz tenni. Az élet megy tovább. Felesleges sokkal többet rágódni rajta
2021. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
A zsaruk most nyomozzák le az ip címedet. 😀
2021. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt aggódj ne a csaj miatt. Neked kéne szakítani direkt belevisz a szarba, aztán neki áll feljebb.
2021. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!