Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek taszító lenne ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek taszító lenne ha kiderülne, hogy egy lány sírt miattatok amikor nehéz fázisban volt a kapcsolatotok, mert félt, hogy elveszít titeket?

Figyelt kérdés

Ha azért sírt mert sok probléma volt a kapcsolat elején (vagy igazából bármelyik időszakban), és nem tudta, hogy hogyan vészelitek majd át, és az ez okozta stressz meg feszültség sírással jött ki rajta. Nektek ez taszító lenne, hogy sírt azért mert nem akart titeket elveszíteni és félt ettől, mert nehéz időszakotok volt, vagy inkább aranyosnak találnátok, hogy ilyen fontosak voltatok neki, és nem haragudnátok rá emiatt ha ezt utólag amikor már túl vagytok a nehéz időszakon megtudnátok?


Csak mert ha egy fiú sír egy lány miatt bármilyen okból kifolyólag, mert szereti az a lányok többségének inkább taszító, meg a gyengeségre utal. Kiváncsi vagyok, hogy fordítva mi a helyzet, és a fiúk mit szólnak hozzá ha egy lány (aki a párjuk) sír miattuk mert nem akarja elveszíteni a srácot.



2021. nov. 1. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképpen nem lenne számomra taszító.
2021. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen lenne sokkal többe nézném azok után, hiszen tényleg ragaszkodik hozzám, de leülnék vele beszélni, hogy ha bármi baja van akkor beszéljük meg, nem szeretném, hogy az én párom szomorkodjon. Pláne meg miattam...

De tényleg jó az ha egy lány ennyire fontosnak tart. Két ilyen eset volt. Mind a kettőnél próbáltam megbeszélni a dolgokat. Az egyiknél sikerült és szorosabb lett a kapcsolatunk mint valaha, persze egy idő után szakítottunk (egyéb dolog miatt), de utána is megmarad a szoros és jó viszony még pár évig.

A másik lánnyal nem tudtam megbeszélni, hogy mi a baja és hazudozott is néha. Nem volt hosszú életű így a dolog.

2021. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem taszító, de ilyenben még sajnos nem volt részem :(
2021. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem taszító. Még akkor se, ha ezt egy pasi csinálja.
2021. nov. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Laylah ***** válasza:
95%

"Csak mert ha egy fiú sír egy lány miatt bármilyen okból kifolyólag, mert szereti az a lányok többségének inkább taszító, meg a gyengeségre utal."

Nőként kérdezem, ezt az emeletes baromságot honnan szedted? Nyilván nem a picsogó fiúkákra gondolok, akik mindenen hisztiznek, de ha fáj valami, egy fiú is ugyanúgy sírhat, miért lenne ez taszító?

2021. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2021. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem taszito. Egyaltalan nem. Tobbe becsulom.
2021. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Helyes, sírjon is, egy ilyen főnyereményért mint én es a minimum! 🤷‍♂️

Kb ezt gondolnám...

2021. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

De jo lenne ha sirna miattam valaki :D

Najo ez onzo volt, de azert na.. abszolut nem taszito

2021. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!