Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem az exem, mitcsináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem, mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Szóval…pontosan 1 éve jöttünk össze. (Első nagy szerelem) 9 hónapot voltam vele. Augusztusban szakítottunk, mert rengeteget veszekedtünk 0-24-be együtt voltunk. Neki is rengeteg hibája volt és nekem is. De én Augusztusban “összejöttem” egy fiúval (akit ismerek 15 éve!) DE! Csak azért hogy elfelejtsem a 9 hónapos fiút…és nem sikerült:)

A szüleim nem nagyon szerették a volt barátom (9 hónapost) de azóta változott! Beszélünk újra 2-3 hete és nagyon hiányzik de félek a szüleim mit szólnak hozzá majd HA újra együtt…nem tudok mitcsinálni vele, szeretem:)

És ő is engem…:)

19/L


2021. nov. 11. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint “azóta változott!” A volt baratom valtozott😅
2021. nov. 11. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyszer nem mukodott az nem a veletlen muve, bar megprobalhatod de meg kinosabb lesz masodjara is szakitani
2021. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanugy szet fog esni, mindig ez a sztori.
2021. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szüleid határozzák meg az életedet. Ha van kedvetek, felmelegítitek. Aztán majd lesz valami. Mindkettőtöknek hiányzik a másik, és képes az együttlétért tenni is. Tanultatok, fejlődtetek.
2021. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Sokáig én is szerettem de beláttam nem tudok beszélni vele ugyanis nem beszél velem.
2021. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
És most becsapsz és megvezetsz egy srácot, akit sosem szerettél, ezzel ártva magadnak, neki és egy 15 éves ismeretségnek. Mondd el neki, még ha utána szégyellni is fogod magad.
2021. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Pacsi, én is szeretem az exem, de esélytelen a dolog.
2021. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!